"Przyjaciółki" odcinek 153. Anka wyprowadza się z domu, bo ma dosyć męża! Rozwiodą się? [CO SIĘ WYDARZY]

Przed nami 153. odcinek serialu "Przyjaciółki". Ostatnio Anka wyprowadziła się z domu, bo nie mogła dłużej znieść męża zakochanego w sąsiadce. Wynajęła kawalerkę, aby w spokoju pomyśleć o swojej przyszłości. Czy rodzina poradzi sobie bez Anki? Sprawdźcie, co wydarzy się w 153. odcinku "Przyjaciółek"

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 153. (sezon 13.) w czwartek, 11.04.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 153. odcinku serialu "Przyjaciółki" córka Anki (Nicole Bogdanowicz) będzie musiała w pełni zająć się swoim synkiem Oliwierem (Jakub Szaławiński). Początki w kuchni Julki nie będę łatwe! – Mamo, gdzie jest ta większa końcówka od blendera?

Zuza chce wiedzieć, z kim zdradził ją Janek! Świat Patrycji legnie w gruzach!Zobacz więcej

Dobrze, że Anka będzie na wyciągnięcie telefonu i szybko da wskazówki córce: – Jest w szafce przy oknie, za miską od sałatki. Nastoletnie bliźniaki Franek (Kajetan Borowski) i Staś (Antek Borowski) złamią nieco ustalone zasady Anki. - Mama jest na gigancie – podsumują chłopcy. Czy przejdą szybki kurs samodzielności? - Kota nie mama, to myszy harcują – oznajmi Julka matce.

Julka będzie wspierała Ankę: - Mamo nie martw się o nas, my sobie damy radę. Nigdy nie traktowaliśmy cię jako kucharki ani sprzątaczki. Tylko Paweł (Bartek Kasprzykowski) nie przyjmie do wiadomości faktu, że Anka mogłaby chcieć coś zmienić w swoim dotychczasowym życiu. Liczy, że emocje Anki szybko opadną i żona niezwłocznie wróci do domu. Zobaczcie fragment najbliższego odcinka!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×