"Przyjaciółki" odcinek 154. Anka odchodzi z kancelarii! Zostanie stewardessą? [CO SIĘ WYDARZY]

Przed nami 154. odcinek serialu "Przyjaciółki". Tym razem Anka pójdzie na kurs dla... stewardess! Natomiast Inga znajdzie się w kręgu adoratorów! Sprawdźcie, co wydarzy się w 154. odcinku "Przyjaciółek".

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 154. (sezon 13.) w czwartek, 18.04.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 154. odcinku serialu "Przyjaciółki" Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) poczuje, że nie spełnia się już jako prawniczka i zapisze się na kurs dla stewardess. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) poradzi Indze, aby wzbudziła zazdrość w Maksie (Mateusz Janicki). Patrycja (Joanna Liszowska) zacznie mieć nadzieję, że uda jej się naprawić relacje z Wiktorem (Paweł Deląg). Zuza (Anita Sokołowska) zdenerwuje się wspólnym wyjazdem Janka (Marek Bukowski) i Darii (Tamara Arciuch) na targi branżowe do Szczecina. Na koniec Dorota pochwali Marcinem (Mateusz Rzeźniczak) przed przyjaciółkami!

Jak się będziesz tak wymądrzać, to długo tutaj miejsca nie zagrzejesz – złośliwie skomentuje Olga (Dominika Ostałowska) wypowiedź Anki dotyczącą pozwu jednego z klientów kancelarii. Coraz gorsza atmosfera między współpracownikami w kancelarii Anki skłonią ją do podjęcia decyzji o zmianie pracy. Anka zamarzy o pracy na pokładzie samolotu! Co na to jej rodzina i przyjaciółki?

Anka chce zostać stewardessą! Postanowi opuścić Polskę?Zobacz więcej

Dorota znajdzie sposób, by Maks zaczął o zabiegać o Ingę. - Co działa na faceta? Drugi facet! Rywal! Konkurencja! Niech on myśli, że się o ciebie biją – Dorota zmobilizuję Ingę do działania. Jaką intrygę uknuje Inga i kogo zaangażuje jako swoich adoratorów?

W poprzednim odcinku Patrycja odkryła coś, co może bardzo wiele zmienić nie tylko w jej życiu... - Powiedz mi, skąd taka pewność, że akurat Wiktor jest ojcem Klary – zapyta Wikę i doda: - Rok temu wylądowałaś w łóżku ze swoim byłym mężem. Czy Patrycja powie Wiktorowi o swoich podejrzeniach?

Zuza będzie obawiała się, że między Jankiem i Darią znowu do czegoś dojdzie, a ich wspólna podróż służbowa może sprzyjać zdradzie. Jak zachowa się mąż Zuzy? Zobaczcie zwiastun i zdjęcia z najbliższego odcinka „Przyjaciółek”!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×