"Przyjaciółki" odcinek 156. Zuza i Janek nie radzą sobie z kryzysem! Synek Julki ma sepsę?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zuza i Janek mają poważny kryzys w związku. Oboje dopuścili się zdrady. Z kolei Anka postanowiła całkiem zmienić swoje życie. Sprawdź, co wydarzy się w 156. odcinku 13. sezonu serialu "Przyjaciółki"!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 156. (sezon 13.) w czwartek, 9.05.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Jasiek (Marek Bukowski) wyznał Zuzie (Anita Sokołowska), że zdradził ją z Darią (Tamara Arciuch). Mimo, że jak dotąd Zuza nie mogła zdobyć się na wyjawienie prawdy o swoim skoku w bok, nie mogła też patrzeć, jak on się przed nią kaja i w końcu sama zdecydowała się na szczerość. Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) przeprowadziła się do nowego mieszkania i postanowiłą zostać stewardessą.

Serial od 7 lat na antenie! Jak przez lata zmieniały się Anka, Inga, Zuza i Patrycja? Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

W 156. odcinku serialu "Przyjaciółek" Jasiek jest niezwykle oschły w stosunku do Zuzy. Zuza stara się przekonać go, że jedynym sposobem, by dalej funkcjonować jest puszczenie wzajemnych zdrad w niepamięć. Postanawiają razem z Jaśkiem iść na parapetówkę urządzaną przez Darię. Na chwilę przed wyjściem Zuza jednak uznaje, że nie jest w stanie zachowywać się normalnie w towarzystwie Darii.

Relacja pomiędzy Pawłem (Bartłomiej Kasprzykowski) i Anką znacznie się poprawia. Gdy Anka wraca z pierwszego lotu, pomimo próśb Julki (Nicole Bogdanowicz) o pomoc przy chorym Oliwerze, postanawia się zdystansować. Nie może cały czas być nianią i kurą domową. Oliwer trafia do szpitala z podejrzeniem sepsy. Julka postanawia bardziej się usamodzielnić…

Agnieszka Sienkiewicz w ciąży! Zostanie mamą po raz drugi!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×