"Przyjaciółki" odcinek 157. Wika porywa Klarę i ucieka do Niemiec! Paweł dostanie zawału? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 157. odcinek serialu "Przyjaciółki". Wika porywa Klarę i ucieka do Niemiec! Paweł dostanie zawału? Będzie się działo! Sprawdźcie, co wydarzy się w 157. odcinku serialu "Przyjaciółki"!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 157. (sezon 13.) w czwartek, 16.05.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 157. odcinku serialu "Przyjaciółki" Marianna (Urszula Grabowska) z mężem wyprowadzili się do Poznania. Paweł (Bartek Kasprzykowski) chce, by Anka (Magdalena Stużyńska) wróciła w końcu do domu, ale traktuje ją bardziej jak pomoc domową niż przedmiot uczuć. Paweł przekonuje Julkę (Nicole Bogdanowicz) do umówienia spotkania z Anką. Na miejscu Anka zostaje zaskoczona przez Pawła, śpiewającego dla niej piosenkę ze sceny…

Zuza (Anita Sokołowska) nadal jest podejrzliwa wobec relacji Jaśka (Marek Bukowski) i Darii (Tamara Archiuch). Podejrzenia podsyca ich widok przytulających się czule. Okazuje się, że siostra Darii ma raka piersi a Jasiek próbował ją pocieszyć. Mimo niechęci do współpracownicy męża, Zuza pomaga umówić siostrę Darii do najlepszego specjalisty od nowotworu piersi.

Anka zostawi chorego Oliwiera! Chłopiec trafi do szpitala!Zobacz więcej

Inga (Małgorzata Socha) przypadkowo wpada w kawiarni na Maksa (Mateusz Janicki), który jest w towarzystwie młodej kobiety. Podczas gdy Maks odbywa służbową rozmowę, Inga dowiaduje się, że także poznali się przez internet. Jest zazdrosna, próbuje pozbyć się konkurentki.

Wika (Roma Gąsiorowska) porwała Klarę i uciekła w kierunku Niemiec. Wiktor (Paweł Deląg) postanawia niezwłocznie udać się w ślad za nimi, ale nagłe pogorszenie zdrowia przeszkadza mu w tym. Decyduje, że ruszy na poszukiwania Klary, gdy tylko wydobrzeje. Adam (Jan Wieczorkowski) pojawia się w ich domu w środku nocy, ma wieści od niemieckiej policji.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×