"Przyjaciółki" odcinek 159. Wypadek Dorotki! Zostanie przykuta do łóżka?! [CO SIĘ WYDARZY]

W premierowym odcinku nowego sezonu serialu "Przyjaciółki" Dorotka będzie miała wypadek! Czy jej obrażenia będą poważne? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 159. (sezon 14.) w czwartek, 5.09.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

W rozpoczynającym się 14. sezonie serialu "Przyjaciółek" będziemy mogli śledzić losy nie tylko tytułowych bohaterek, ale także Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Niestety, w nowych odcinkach spotka ją na początek bardzo przykre doświadczenie.

Kolejny kryzys w związku Zuzy? Jasiek zostawi ją samą z dziećmi!Zobacz więcej

Dorotkę spotka bowiem bardzo nieprzyjemny wypadek. Cała sytuacja będzie wyglądała bardzo niebezpiecznie, ale skończy się na złamaniu nogi! Uszkodzenie kości będzie będzie jednak na tyle poważne, że bohaterka serialu "Przyjaciółki" będzie musiała kilka tygodni spędzić w łóżku!

Patrycja wynajmie detektywa, by śledził Wiktora! Odkryje, że mąż ma romans? Zobacz więcej

Zabieg producentów związany jest z ciążą aktorki. W trakcie zdjęć do serialu Agnieszka Sienkiewicz była w zaawansowanej ciąży. Twórcy "Przyjaciółek" nie chcieli rezygnować z postaci Dorotki, więc postanowili ukryć ciążowy brzuszek pod kołdrą. Dawna gwiazda "M jak miłość" bardzo docenia starania produkcji:

Moja bohaterka pojawi się na ekranie, ale będzie jej mniej. Dorotka jednak nie zawiedzie widzów swoją pomysłowością. Produkcja serialu „Przyjaciółki” dołożyła wszelkich starań, żebym mogła spokojnie przygotować się do narodzin drugiego dziecka. Scenarzystki pięknie rozpisały wątek mojej bohaterki, więc gwarantuję, że na jesieni będzie zabawnie.

Aby poznać dalsze losy Dorotki i innych bohaterów serialu "Przyjaciółki", oglądajcie koniecznie 14. sezon serialu na antenie Polsatu i w Internecie!

Zobacz galerię

"Przyjaciółki" sezon 14. - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×