"Przyjaciółki" odcinek 160. Witkor nie chce seksu z Patrycją?! Szykuje się kolejny kryzys w ich związku... [CO SIĘ WYDARZY]

W 160. odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja zostanie upokorzona przez Wiktora! Czy ich małżeństwo rozpadnie się przez nieudane życie seksualne? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 160. (sezon 14.) w czwartek, 12.09.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Patrycja (Joanna Liszowska) i Wiktor (Paweł Delag) mają już za sobą wiele kryzysów... Jeleński nie traktuje żony z szacunkiem, lecz ona ciągle przy nim trwa i pokornie znosi jego niestosowne zachowanie. W końcu jednak nawet ona powie dość!

Patrycja wynajmie detektywa, by śledził Wiktora! Odkryje, że mąż ma romans? Zobacz więcej

W 160. odcinku serialu "Przyjaciółki" Koszan zostawi dzieci pod opieką Kaliny (Maria Pawłowska), kupi seksowną bieliznę i pojedzie do pobliskiego hotelu! Nie będzie jednak chodziło o żadną zdradę, ponieważ na miejscu będzie na nią czekał Wiktor. Patrycja będzie chciała po prostu przełamać codzienną rutynę i dodać do swojego związku nieco pikanterii.

W końcu bohaterka "Przyjaciółek" stanie przed mężem gotowa na seks! Lecz jej partner nie będzie zachwycony. Usiądzie w kącie i będzie smutno popijał drinka... Gdy Patrycja zacznie się do niego dobierać, spotka się z chłodem i obojętnością. W końcu Wiktor przemówi:

- Zauważyłaś, że miedzy nami ostatnio jest jakoś tak inaczej? - zapyta.
- Co masz na myśli?
- No nie wiem, tak to czuję...

Inga zniszczy ślub Maksa! Dzięki temu go odzyska? Zobacz więcej

Z miłosnych igraszek nic nie wyjdzie. Jakiś czas później Koszan wróci jednak do tematu. Dowie się, że Wiktor nie jest zadowolony z ich życia seksualnego! Co więcej, cała ta sytuacja to jego zdaniem wyłączna wina Patrycji! Żona Jeleńskiego będzie oburzona, jeszcze przez chwile spróbuje porozmawiać z mężem, aż w końcu trzaśnie drzwiami i po prostu wyjdzie!

Jak dalej potoczą się losy związku Wiktora i Patrycji, dowiemy się z kolejnych odcinków serialu "Przyjaciółki". Oglądajcie koniecznie!

Zobacz galerię

"Przyjaciółki" sezon 14. - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Aa (gość)

    Koszan xd

    09.09.2019 22:52
  • Anonim (gość)

    Co za kretyn to pisał, że nie zna nawet nazwiska głównej z bohaterek

    09.09.2019 22:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×