"Przyjaciółki" odcinek 162. Inga jest złą matką? Hania wypomni jej wszystkich facetów! [CO SIĘ WYDARZY]

W 162. odcinku "Przyjaciółek" Inga przeprowadzi poważną rozmowę z córką. Ta wypomni jej wszystkich facetów, z którymi się spotykała i powie jej, że jest nieodpowiedzialna! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 162. (sezon 14.) w czwartek, 26.09.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Inga (Małgorzata Socha) wciąż nie może znaleźć miłości. Ciągle spotyka nieodpowiednich facetów, aż w końcu jej własna córka, Hania (Pola Figurska), będzie miała tego dość!

Wątek tańczącego Andrzeja pojawi się w serialu?Zobacz więcej

W 162. odcinku "Przyjaciółek" Hania, która widziała matkę z Maksem (Mateusz Janicki), uzna, że Inga zachowuje się nieadekwatnie do swojego wieku. Powie matce bez ogródek, że nie przystoi jej takie zachowanie i powinna być autorytetem dla dorastającej dziewczyny. Wypomni jej nawet wszystkich jej kochanków!

- Latasz to za jednym facetem, to za drugim.
- Hania!
- A co w ogóle jest między tobą a tatą? Wy jesteście razem, czy co? (...) Dlaczego całujesz się z Maksem, skoro nie jesteście razem? A tata? Z tatą powinniście się w ogóle nienawidzić. A Robert (Krzysztof Wieszczek)? (...) Mamo, ja w ogóle nie wiem jakie powinnam mieć wartości! Jeszcze Marysia na to wszystko patrzy! Tu powinny być granice!

Inga w końcu skończy niewygodną dla siebie rozmowę, ale weźmie do siebie słowa córki. Postanawi stać się bardziej odpowiedzialna, przynajmniej w oczach Hani… Uda jej się to?

Dramat Zuzy! Brat Janka spróbuje ją zgwałcić!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • PIOTR ADAMCZYK (gość)

    TO TOMASZ KAROLAK

    24.09.2019 09:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×