"Przyjaciółki" odcinek 164. Dramat Zuzy! Brat Janka spróbuje ją zgwałcić! [CO SIĘ WYDARZY]

Zuza z serialu "Przyjaciółki" przeżyje prawdziwe chwile grozy i pozna prawdziwe oblicze Igora! Sprawdź, co wydarzy się w 164. odcinku serialu "Przyjaciółki"!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 164. (sezon 14.) w czwartek, 10.10.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

W nowym sezonie w życiu Zuzy (Anita Sokołowska) pojawi się Igor (Stefan Pawłowski), brat Janka (Marek Bukowski). Markiewicz uzna go za bardzo sympatycznego gościa, lecz szybko okaże się, że może on być śmiertelnie niebezpieczny.

Patrycja wynajmie detektywa, by śledził Wiktora! Odkryje, że mąż ma romans? Zobacz więcej

Janek ostrzeże żonę przed Igorem. Nie ufa bratu i wie, że pod maską sympatycznego muzyka kryje się bardzo zły człowiek. Zuza mimo to da się zwieść jego urokowi. W 164. odcinku serialu "Przyjaciółki" pozna jednak jego prawdziwe oblicze!

Igor wraz z paczką znajomych przypadkiem natkną się na Zuzę i zaproszą do wspólnej zabawy! Kobieta zdecyduje się pójść z nimi na imprezę. Nic nie będzie zwiastować tragedii... Po koniec imprezy Igor chwyci Izę i zacznie ją rozbierać!

- Igor, co ty robisz?! - zapyta zszokowana Zuza.
- Lubisz się droczyć, co?

Julka znajdzie nową miłość! Kim jest jej ukochany?Zobacz więcej

Markiewicz zacznie się wyrywać, ale brat Janka będzie od niej silniejszy. Na cale szczęscie Zuzę uratują przypadkowi młodzi ludzie, którzy wychodząc z imprezy spłoszą gwałciciela! Czy kobieta opowie o wszystkim mężowi?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×