"Przyjaciółki" odcinek 164. Patrycja nie chce więcej widzieć Wiktora! Przyjaciółki doradzą jej rozstanie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 164. odcinku "Przyjaciółek" Patrycja nabierze przekonania, że Wiktor ją zdradza! Od razu postanowi, że musi od niego odejść, ale oczywiście najpierw przegada to z przyjaciółkami. Co jej doradzą? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 164. (sezon 14.) w czwartek, 17.10.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Związek Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg) już od dawna się psuje. Kochan będzie miała już dość męża-tyrana, ale czy tym razem ostatecznie od niego odejdzie?

Patrycja podejrzewa, że Wiktor ją zdradza. Zdobędzie dowód na niewierność męża?Zobacz więcej

Mimo wszystko w 164. odcinku "Przyjaciółek" Patrycja zechce naprawić relacje z Wiktorem. Przygotuje dla niego kolację, a nawet spędzą razem romantyczny wieczór. Niestety potem w kieszeni jego marynarki znajduje paragon za hotel...dla dwóch osób! Patrycja będzie pewna, że Wiktor ją zdradził. Dla kobiety to już definitywny koniec - chce od niego odejść. Najpierw jednak poradzi się swoich przyjaciółek. Inga (Małgorzata Socha) uzna, że to dobra decyzja:

- Przepraszam Cię bardzo, Wiktor zdradza, a Patrycja ma na to wszystko przymykać oczy właśnie ze względu na dziecko? Usprawiedliwiasz go! – powie do Zuzy (Anita Sokołowska).

Markiewicz będzie innego zdania - Patrycja nie powinna tak pochopnie podejmować decyzji, bo każdy z nas popełnia błędy…

- Nie usprawiedliwiam. Tylko sama nie jestem święta i Ty też nie jesteś. Ludzie pod wpływem emocji robią różne rzeczy (…). Upewnij się, co się naprawdę wydarzyło, zanim wszystko rozpieprzysz! – doradzi Patrycji.

Kogo posłucha Patrycja? Tym razem zakończy swój związek?

Zuza zgłosi gwałt na policję! Funkcjonariusz ją upokorzy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×