"Przyjaciółki" odcinek 165. Paweł popełni samobójstwo?! Nie będzie mógł znieść bólu po śmierci dziecka... [CO SIĘ WYDARZY]

W 165. odcinku serialu "Przyjaciółki" Paweł przedawkuje leki uspokajające! Czy w ten sposób zakończy swoje życie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 165. (sezon 14.) w czwartek, 17.10.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Na początku nowego sezonu serialu "Przyjaciółki" życie Strzeleckich legło w gruzach. Franek (Kajtek Borowski), syn Anki (Magdalena Stużyńśka) i Pawła (Bartek Kasprzykowski), zginął w katastrofie lotniczej! Ojciec chłopca nie będzie mógł sobie z tym poradzić...

Dramat Zuzy! Brat Janka spróbuje ją zgwałcić!Zobacz więcej

Strzelecki stanie się agresywny i przestanie panować nad swoimi emocjami. Spróbuje przerzucić odpowiedzialność na żonę i nie będzie w stanie wrócić do normalnego. Co gorsza, nie będzie chciał także uczestniczyć w terapii i odrzuci każą próbę pomocy.

Wątek tańczącego Andrzeja pojawi się w serialu?Zobacz więcej

W 165. odcinku serialu "Przyjaciółki" coś w nim pęknie. Załamany i targany skrajnymi emocjami mężczyzna usiądzie w fotelu i po chwili dramatycznego milczenia zażyje całą garść tabletek uspokajających! Przez chwilę Paweł będzie się krztusić i pojawi się nadzieja na ratunek, lecz szybko popadnie w letarg i zacznie tracić świadomość.

Czy ktoś zdoła uratować życie Pawła? Czy Anka będzie musiała opłakiwać śmierć zarówno męża, jak i syna? Tego dowiemy się z nowych odcinków serialu "Przyjaciółki"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lola (gość)

    Wszystko zależy od tego czy dostanie lepszy angaż.

    15.09.2019 11:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×