"Przyjaciółki" odcinek 165. Zuza po próbie gwałtu ukrywa się u Patrycji! Jak zareaguje Janek? [CO SIĘ WYDARZY]

Przed nami 165. odcinek serialu "Przyjaciółki". Będzie się działo! Zuza po próbie gwałtu ukrywa się u Patrycji! Jak zareaguje Janek? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 165. odcinku "Przyjaciółek"!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 165. (sezon 14.) w czwartek, 24.10.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Inga (Małgorzata Socha) przypadkiem odkrywa, że Hania (Pola Figurska) dużo pisze z nieznajomą. Kobieta postanawia dowiedzieć się, kim jest tajemnicza osoba, która wysyła jej córce coraz bardziej niepokojące treści.

Ela będzie bronić Witkora! Namiesza Patrycji w głowie?Zobacz więcej

Natomiast Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) oferuje Pawłowi (Bartek Kasprzykowski) swoją pomoc w skomplikowanej sprawie sądowej, którą on sam nie chce się zająć. Patrycja (Joanna Liszowska) zwierza się Eli (Elżbieta Jarosik), że podejrzewa Wiktora (Paweł Deląg) o zdradę. Jest w szoku, gdy była teściowa bagatelizuje sytuację, a nawet doszukuje się w niej pozytywów.

Zuza (Anita Sokołowska) po traumatycznym przeżyciu nie wraca do domu. Schronienie znajduje u Patrycji. Janek (Marek Bukowski) jest wściekły na żonę - myśli, że nie wróciła do domu, bo wieczorem zabalowała. Czy załamana Zuza powie Jankowi o całej sytuacji?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×