"Przyjaciółki" odcinek 169. Igor znów dopadnie Zuzę! Zgwałci ją i zabije? [CO SIĘ WYDARZY]

W 169. odcinku serialu "Przyjaciółki" Igor znów napadnie na Zuzę i spróbuje ją zgwałcić! Czy tym razem osiągnie swój cel? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 169. (sezon 14.) w czwartek, 21.11.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Zuza (Anita Sokołowska) na początku polubiła Igora (Stefan Pawłowski), brata Janka (Marek Bukowski). Szybko jednak okazało się, że jest on zboczonym psychopatą i gwałcicielem! Czy uda mu się dopaść bohaterkę serialu "Przyjaciółki"?

Patrycja chce uciec z Polski! Zatrzyma ją groźny wypadek!Zobacz więcej

W 169. odcinku Igor po raz kolejny spróbuje dopaść żonę brata. Mimo że Zuza niedawno wymieniła zamki, to psychopata i tak znajdzie sposób, by wedrzeć się do jej domu! Będzie przekonany, że kobieta chce się z nim przespać! - Prowokowałaś mnie. Chciałaś tego. Może podświadomie... - zacznie mamrotać w amoku.

Zuza kategorycznie zaprzeczy, ale Igor nie przestanie się do niej przystawiać. Z minuty na minutę sytuacja będzie coraz bardziej niebezpieczna... Do gwałciciela nie będą docierać żadne racjonalne argumenty.

- Naprawdę. Nie chciałam się z tobą przespać. - powie po raz kolejny Zuza.
- To dlaczego tak mnie ugościłaś? Dlaczego byłaś taka miła i nie powiedziałaś Jaśkowi? - krzyknie Igor.
- Czy to musi oznaczać jedno, że chcę iść z tobą do łóżka?
- Tak, każdy by tak zrozumiał!

W trakcie tej rozmowy, pod dom Zuzy przyjedzie taksówka. Z samochodu wysiądzie Janek. Zdziwi się, gdy zobaczy, że jego klucze nie pasują do zamka. Tymczasem Igor uzna, że dalsza rozmowa nie ma sensu. - To jesteś bardziej skomplikowana niż myślałem - rzuci w kierunku Zuzy i rzuci się na nią! - Nie podchodź do mnie! - krzyknie Zuza i sięgnie po nóż.

Janek spojrzy przez okno i będzie przerażony! Natychmiast rozbije szybę i rzuci się żonie na ratunek! Czy uda mu się powstrzymać Igora? Dojdzie do bratobójczej walki?

Ruszyły prace nad 15. sezonem serialu! Marek Bukowski pozostanie w obsadzie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • karla (gość)

  Nie zgadzam się , dobra rola dla Pawłowskiego. Płodozmian wskazany. Ileż lat mozna być zaszufladkowanym. Ja faceta nie kojarzę z mecenasem, bo jest w koszulce bez marynarki z rozwianymi włosami, zupełnie inny , super. Lubię Bukowskiego, zawse był świetnym aktorem. Wszyscy w tym serialu są cudowni.

  22.11.2019 03:22
 • elizka (gość)

  Wspaniały serial , nie wyobrażam sobie, ze mogłoby go nie być . Czekam z niecierpliwością na każdy odcinek. Nie wyobrażam sobie życia bez serialu Przyjaciółki.

  22.11.2019 03:17
 • GoŚć (gość)

  Przyzwyczajona do roli SPawłowskiego w OMSNM,nie jestem w stanie zaakceptować postaci Igora. Ale szacun dla SP za grę,ciepły,uczciwy mecenas i zimny drań. Wolę go jednak w pierwszym wydaniu uroczy nasz Marcin.

  15.11.2019 15:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×