"Przyjaciółki" odcinek 169. Patrycja chce uciec z Polski! Zatrzyma ją groźny wypadek! [CO SIĘ WYDARZY]

W 169. odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja podejmie decyzję o ucieczce zagranicę! Czy uda jej się w końcu uwolnić od Wiktora? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 169. (sezon 14.) w czwartek, 21.11.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Pod koniec najnowszego sezonu serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) w końcu powie "dość" i postanowi uciec z dziećmi od tyrana Wiktora (Paweł Deląg)! Czy uda jej się bezpiecznie wywieźć rodzinę za granicę?

Paweł popełni samobójstwo?! Nie będzie mógł znieść bólu po śmierci dziecka...Zobacz więcej

Swoje wsparcie zaoferuje jej dawny przyjaciel, fryzjer Sebo (Modest Ruciński). Wpierw załatwi Patrycji mieszkanie u znajomego, a później zaoferuje swoją pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Wielkiej Brytanii!

Ja ci pomogę. Możecie ze mną jechać do Londynu. A potem jeszcze dalej. Wszystko zależy od twojej decyzji, Patrycja...

Zuza zgłosi gwałt na policję! Funkcjonariusz ją upokorzy?Zobacz więcej

W 169. odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja podejmie decyzję. Chce ostatecznie uwolnić się od męża-tyrana! Jej dzieci będą jednak bardzo zmęczone i Kochan postanowi wstrzymać się z wyjazdem. Sebo zabierze Mikołaja (Adam Kiełczewski) na górę do mieszkania, a Patrycja wróci do samochodu po Klarę (Maja Śliwińska).

W tym samym czasie ktoś będzie chciał zaparkować na miejscu obok! Kierowca dużego auta straci panowanie nad pojazdem i uderzy w Patrycję i Klarę. Obie trafią do szpitala! Na całe szczęście przeżyją, ale stan dziewczynki będzie ciężki. Patrycja postanowi powiadomić Wiktora o wypadku.

Jak Jeleński zareaguje na wieść o tym, że jego córka jest w szpitalu? Czy Patrycja nigdy się od niego nie uwolni? Tego dowiemy się w finale 14. sezonu "Przyjaciółek"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×