"Przyjaciółki" odcinek 170. Zuza i Janek do siebie wrócą?! Inga nie ma żadnych wątpliwości! [CO SIĘ WYDARZY]

W 170. odcinku serialu "Przyjaciółki" Anka zacznie zastanawiać się, czy zaprosić Janka na ślub swojej córki! Do jakich wniosków dojdą bohaterki? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 170. (sezon 14.) w czwartek, 28.11.2019 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

W finałowym odcinku serialu będzie przyglądać się przygotowaniom do ślubu Julki (Nicole Bogdanowicz) i Antka (Maciej Zuchowicz)! Anka (Magdalena Stużyńska) pomoże córce w przygotowaniu listy gości, lecz ustalenie grona zaproszonych nie będzie jednak takie proste.

Ślub w finale sezonu! Wizyta rodziców Antka i wspomnienie Franka. Julka będzie w końcu szczęśliwa? Zobacz więcej

W 170. odcinku serialu "Przyjaciółki" Anka wprost spyta Zuzę (Anita Sokołowska), czy powinna zapraszać również Janka (Marek Bukowski). Przyjaciółka odpowie jej, że ona przyjdzie na uroczystość sama i nie ma na ten temat zdania, ale obecność Głowackiego jej nie przeszkadza!

Całej rozmowie będzie przysłuchiwać się Inga (Małgorzata Socha), która od razu podzieli się dziewczynami swoją interpretacją całej sytuacji. - W języku Zuzy to oznacza, że chce z nim być, ale nie chce się do tego przyznać! - oznajmi zebranym. Co ciekawe, Zuza nie zaprzeczy!

Ostatecznie Anka postanowi zaprosić Janka na uroczystość, ale powie mu że jest to wyłącznie jej inicjatywa! Czy skłóceni małżonkowie jednak się pogodzą?

Agnieszka Sienkiewicz wróciła na plan! Będzie więcej Doroty w nowym sezonie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×