"Przyjaciółki" odcinek 171. Julka już chce rozwodu?! Opowie matce o kryzysie w małżeńswie! [CO SIĘ WYDARZY]

W 171. odcinku "Przyjaciółek" Julka wyzna Ance, że Antek już ją nudzi! Pospieszyła się z małżeństwem? Szykuje się rozwód? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 171. (sezon 15.) w czwartek, 5.03.2020 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

W zeszłym sezonie serialu "Przyjaciółki" Julka (Nicole Bogdanowicz) poznała Antka (Maciej Zuchowicz). Ich relacja potoczyła się dość szybko i od razu zdecydowali się na ślub. Czy teraz poniosą tego konsekwencje?

Kolejny dramat Strzeleckich! Stracą wszystko w pożarze?!Zobacz więcej

W pierwszym odcinku nowego sezonu okaże się, że w ich małżeństwie jest już pierwszy kryzys. Choć są ze sobą zaledwie kilka miesięcy, to Julka wyzna Ance (Magdalena Stużyńska-Bauer), że nowy mąż zaczyna ją... nudzić! Strzelecka będzie bardzo zdziwiona, biorąc pod uwagę krótki staż ich związku. Od razu zacznie się martwić, że jej córka nie była jeszcze gotowa na małżeństwo i może się to źle skończyć.

Anka zwierzy się ze swoich obaw Pawłowi (Bartłomiej Kasprzykowski), ale on będzie zbyt zajęty, by jej pomóc, bo zaangażował we wsparcie fundacji pomagającej podopiecznym domu dziecka. Czy Anka ma rację i małżeństwo Julki wkrótce skończy się rozwodem?

Patrycja odnajdzie ojca Klary? Kim jest tajemniczy Leon?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×