"Przyjaciółki" odcinek 173. Robert jest gejem?! Dorotka nie ma żadnych wątpliwości [CO SIĘ WYDARZY]

W 173. odcinku serialu "Przyjaciółki" Inga zacznie na poważnie brać pod uwagę możliwość, że Robert jest gejem! Czy jej teoria okaże się prawdziwa? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 173. (sezon 15.) w czwartek, 19.03.2020 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Już wkrótce Inga (Małgorzata Socha) znów wpadnie na swojego byłego partnera, Roberta (Krzysztof Wieszczek). Okaże się, że mężczyzna przeszedł całkowitą metamorfozę, a za wszystkim stoi tajemniczy "dziubdziuś". O co tu może chodzić?

Uczestnicy "Tańca z gwiazdami", "Przyjaciółki" i Blanka Lipińska zapowiadają wiosnę w spocie ramówkowym Polsatu!Zobacz więcej

W 173. odcinku serialu "Przyjaciółki" Inga zacznie podejrzewać, że Robert tak naprawdę jest... gejem! Modne ciuszki, manicure - to wszystko jest przecież takie niemęskie. Jej teoria bardzo spodoba się Dorotce (Agnieszka Sienkiewicz), która stwierdzi, że całej sytuacji winna jest właśnie Inga, która potrafiła mu skutecznie "obrzydzić wszystkie baby".

Jak Gruszewska zareaguje na kąśliwą uwagę koleżanki? Czy jej teoria okaże się prawdziwa i Robert naprawdę ma partnera? Dowiemy się już niedługo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×