"Przyjaciółki" odcinek 174-75. Inga nie radzi sobie z nastoletnią córką! Hania zniszczy jej związek z Maksem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 174. odcinku serialu "Przyjaciółki" zachowanie Hani stanie się nie do zniesienia! Dlaczego nastolatka tak bardzo chce uprzykrzyć życie matki? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 174. (sezon 15.) w czwartek, 26.03.2020 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Hania (Pola Figurska), córka Ingi (Małgorzata Socha) i Andrzeja (Adam Adamonis), weszła w trudny wiek, a zapracowanej matce ciężko poświęcić jej wystarczająco dużo uwagi... Czy będą z tego poważne problemy?

Leon zacznie wypytywać Patrycję o Wiki! Rzeczywiście jest ojcem Klary?Zobacz więcej

W 174. odcinku serialu "Przyjaciółki" Hania stania się naprawdę nieznośna. Inga nie będzie mogła znaleźć przyczyny takiego zachowania. Będzie całkowicie bezradna i postanowi poprosić o pomoc Dorotkę (Agnieszka Sienkiewicz). Ta postanowi "sposobem" przemówić jej do rozumu.

Jej interwencja nie przyniesie jednak spodziewanych efektów. Wręcz przeciwnie, będzie coraz gorzej. Gdy w 175. odcinku serialu "Przyjaciółki" Inga zapyta córkę, czy Maks (Mateusz Janicki) mógłby się do nich wprowadzić, usłyszy w odpowiedzi kategoryczne "nie"!

Co więcej, nastolatka będzie starała się zrobić wszystko, aby rozbić związek swojej mamy. Czy Inga zdoła przemówić jej do rozsądku? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×