"Przyjaciółki" odcinek 177. Kurator sądowy u Ingi! Andrzej na dobre odbierze byłej żonie Hanię?!

Inga ma coraz większe problemy wychowawcze z Hanią. Nastolatka dopuści się kradzieży! W związku z tym, do Ingi przyjdzie kurator sądowy. Sprawdź, co wydarzy się w 177. odcinku serialu "Przyjaciółki"!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 177. (sezon 15.) w czwartek, 16.04.2020 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Hania (Pola Figurska) postanowiła zamieszkać u ojca (Adam Adamonis) po tym, jak znowu pokłóciła się z matką (Małogrzata Socha). Inga czuje, że traci córkę na rzecz Andrzeja. Kolejny incydent tylko umocni to przekonanie.

Julka na dobre rozstanie się z Antkiem?! Matka znajdzie mu nową partnerkę... Zobacz więcej

W 177. odcinku serialu "Przyjaciółki" Hania ma kłopoty w szkole. Razem z Polą (Mia Krupska) idą na wagary. Spędzają je między innymi w sklepie, w którym Hania kradnie perfumy. Sprawa kradzieży trafia do szkoły, a Ingę odwiedza sądowy kurator.

Inga jest zupełnie nieprzygotowana do rozmowy, natomiast Andrzej wręcz odwrotnie… Okazuje się, że uczulenie na sierść Maksa (Mateusz Janicki) nabierze zupełnie nowego wymiaru. Jakiego? Zobacz fragment odcinka!

Anka będzie udawała żonę Tomka! Zuza straci restaurację? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×