"Przyjaciółki" odcinek 179. Maks chce się oświadczyć! Inga go odrzuci? [CO SIĘ WYDARZY]

W 179. odcinku serialu "Przyjaciółki" Inga dowie się, że Maks chce się jej oświadczyć! Postanowi zrobić wszystko, aby odwieść go od tej decyzji. Czy jej się uda? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 179. (sezon 15.) w czwartek, 30.04.2020 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Inga (Małgorzata Socha) jest w związku z Maksem (Mateusz Janicki), który bardzo ją kocha. Nie może ona jednak zaangażować się w to na sto procent ze względu na problemy z córką Hanią (Pola Figurska). Jak dalej się to potoczy?

Małgorzata Socha kończy 40 lat! Jak zmieniała się od początków kariery? Zobacz więcej

W 179. odcinku serialu "Przyjaciółki" Hania znajdzie w marynarce Maksa pierścionek zaręczynowy! Dziewczyna nie akceptuje nowego związku matki i postanowi o wszystkim powiedzieć Andrzejowi (Adam Adamonis), z którym ostatnio nieźle się dogaduje.

    • Wszyscy dookoła mnie są szczęśliwi, tylko nie ja! Mama i Maks się żenią! - wyżali się ojcu. - - Maks kupił pierścionek! Nie chcę na nich patrzeć! Na nikogo!* - doda po chwili. Andrzej będzie bardzo zaskoczony tą wiadomością i postanowi zareagować. Zadzwoni do Ingi z gratulacjami i przekona się, że ona o niczym nie wie!

Bohaterka serialu "Przyjaciółki" zacznie panikować! Postanowi porozmawiać o tym z Dorotką. -Tylko, że ja nie wiem, czy ja tego chcę... - wyzna przyjaciółce, która rzecz jasna będzie miała dla niej rozwiązanie. - Uprzedź jego ruch! Zniechęć go, zanim padnie na kolana. Powiedz mu co myślisz na temat małżeństwa! - zaproponuje.

Maks chce mieć dziecko z Ingą! Ona nie będzie zachwycona...Zobacz więcej

Inga zorientuje się, że Maks chce oświadczyć się jej w trakcie rodzinnego obiadu, na który zaprosili jego matkę. Postanowi posłuchać Dorotki i zacznie tłumaczyć partnerowi, że ślub nie jest im teraz do niczego potrzebny.

- Dobrze nas razem, prawda? Fajnie jest, tak jak jest! - rzuci z uśmiechem na ustach.
- Ale zawsze może być lepiej... Że można bardziej się starać... - odpowie poważnie Maks.
- A no właśnie, bo widzisz jak ludzie biorą ślub, to zwykle przestają się starać...

Mężczyzna nie przyzna jej jednak racji. - Jak uczucie jest prawdziwe, to obrączka nie zaszkodzi. A są tacy, którzy potrzebują jasnej deklaracji... - wyzna. Czy Inga zdoła wymigać się od niechcianych zaręczyn? A może jednak zgodzi się wyjść za Maksa?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×