"Przyjaciółki" odcinek 182. FINAŁ. Zuza straci wszystko! Podda się i wyjedzie za granicę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 182. odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza otrzyma propozycję pracy na wysokim stanowisku z austriackim banku. Czy zdecyduje się rzucić wszystko i zacząć nowe życie za granicą? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 182. (sezon 15.) w czwartek, 21.05.2020 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

W życiu Zuzy (Anita Sokołowska) nie układa się ostatnio najlepiej... Restauracja, którą kupiła razem z Dagmarem (Marcin Korcz) przyniesie same straty, a Janek (Marek Bukowski) zacznie coraz odważniej walczyć o dzieci. Jak to się wszystko skończy?

Maks oświadczy się Indze! Usłyszy "tak"?Zobacz więcej

W 182. odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza zostanie z niczym! Swoje ostatnie oszczędności utopi na giełdzie, a Janek oznajmi jej, że chce aby ich dzieci zamieszkały z nim na stałe w Gdańsku. Mężczyzna nie zostawi na niej suchej nitki.

- Ty po prostu taka jesteś! Nie obwiniam cię o to! Ale nie bądź hipokrytką! Dzieci zawsze były dla ciebie kulą u nogi! - krzyknie.
- To nie jest prawda... - odpowie mu Zuza.
- Zuza, dzieci mogą mieszkać z ojcem...A matka może ich odwiedzać, utrzymywać kontakt. Tak też można żyć! I tak będzie u nas i wszyscy będą szczęśliwi!

Patrycja nagle zemdleje! Jest ciężko chora?! Zobacz więcej

Markiewicz całkowicie rozbita. Niespodziewanie pojawi się jednak szansa na nowe życie. Zuza otrzyma propozycję objęcia dyrektorskiego stanowiska w międzynarodowym banku. Problem w tym, że jego siedziba znajduje się w Wiedniu.

Zuza poprosi o 24 godziny namysłu. Czy zdecyduje się rzucić wszystko i zacząć nowe życie w Austrii? Odpowiedź na to pytanie poznamy zapewne dopiero po wakacjach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Szkoda że mąż Zuzy okazał sie takim draniem a nie zapowiadało sie tak na początku. Zuza musiala walczyć o byt bo ma dzieci czego Janek jej nie ułatawiał.Szkoda mi jej bardzo.

    16.05.2020 17:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×