"Przyjaciółki" odcinek 186. Patrycja zgubi Mikołaja! Zrozumie, że nie daje sobie rady z dwójką dzieci... [CO SIĘ WYDARZY]

W 186. odcinku "Przyjaciółek" Patrycja zgubi Mikołaja! Dojdzie do niepokojącego incydentu, przez co Kochan zacznie rozumieć, że nie radzi sobie sama z opieką nad dwójką dzieci... Pogodzi się z oddaniem Klary? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 186. (sezon 16.) w czwartek, 24.09.2020 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Patrycja (Joanna Liszowska) dowiedziała się, że nie może sprawować opieki nad Klarą (Łucja Michalik) i jest załamana. Nie wyobraża sobie rozstania z nią, ale powoli będzie musiała pogodzić się z tą myślą...

Zuza odkryje, że Jasiek i chłopcy mieszkają z Sabiną! Straci synów na zawsze?!Zobacz więcej

Wszystko zmienią nadchodzące wydarzenia. W 186. odcinku "Przyjaciółek" Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) zaprosi wszystkie przyjaciółki do swojego domku na wsi. Niestety podczas pikniku zniknie Mikołaj (Adam Kiełczewski) i dojdzie do niebezpiecznego incydentu. Wszyscy zaczną go szukać, a Mariusz (Marcin Perchuć) będzie cały czas wspierał Patrycję.

Na szczęście wszystko dobrze się skończy, ale do Patrycji z całą mocą dotrze, że opieka nad dwójką małych dzieci wykracza poza jej możliwości. Coraz bardziej będzie godzić się z myślą, że Klara będzie miała nową rodzinę. Mariusz zapewni ją jednak, że może na niego liczyć. Co dokładnie ma na myśli i czy Patrycja skorzysta z jego pomocy? Czas pokaże!

Maks zostanie porwany! Kto wpadnie na taki pomysł? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×