"Przyjaciółki" odcinek 189. Inga zrozumie swój błąd i będzie chciała odzyskać Maksa! On już ma inną?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 189. odcinku "Przyjaciółek" Inga dowie się, że diagnoza lekarska mogła być błędna, a ona niepotrzebnie zrywała z Maksem... Czy będzie za późno,by go odzyskać? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 189. (sezon 16.) w czwartek, 22.10.2020 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Inga (Małgorzata Socha) dowiedziała się, że nie będzie mogła już mieć dzieci, więc uznała, że nie może wyjść za Maksa (Mateusz Janicki) - on przecież tak marzy o dziecku. Czy ich związek na pewno się rozpadnie?

Zuza zostanie zatrzymana przez policję! Wszystko przez narkotyki?!Zobacz więcej

W 189. odcinku "Przyjaciółek" Inga nadal będzie zastanawiać się, czy dobrze zrobiła, aż w końcu przyjaciółki doradzą jej, by zasięgnęła porady innego ginekologa. Gruszewska wybierze się więc do kolejnego lekarza, który powie jej, że... jednak może mieć dzieci! Inga będzie wściekła, że uwierzyła od razu poprzedniej lekarce i że podjęła złą decyzję dotyczącą Maksa.

Uzna, że może uda jej się jeszcze udobruchać byłego narzeczonego i odwiedzi go w szpitalu. On jednak będzie bardziej zajęty swoją nową koleżanką z pracy - Agatą (Marta Szumiel). Czy tego związku nie da się już uratować, a Maks ma inną? Czas pokaże!

Patrycja zgubi Mikołaja! Zrozumie, że nie daje sobie rady z dwójką dzieci...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Maree (gość)

    Zarabiam od 300 do 360 dolarów za godzinę pracy online, a w domu uzyskałem 1,989 dolarów i dodatek w ciągu miesiąca. Jestem naukowcem na co dzień w pełnym wymiarze godzin i naprawdę pracuję nad rozkwitaniem moich godzin w wolnym czasie.

    http://Review5.club/

    30.09.2020 17:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×