"Przyjaciółki" odcinek 192. Dorota chce mieć dzieci ze Sławkiem! Jak on na to zareaguje? [FRAGMENT ODCINKA]

W 192. odcinku "Przyjaciółek" Dorota zaskoczy Sławka, bo poruszy temat ich wspólnych dzieci! Czy Sławek będzie chciał stworzyć rodzinę z Dorotą? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 192. (sezon 16.) w czwartek, 12.11.2020 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Gdy Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) spotkała pierwszy raz hydraulika Sławka (Kacper Kuszewski), nikt nie przypuszczał, że dwie tak różne od siebie osoby, kiedyś połączy coś więcej! Teraz są nierozłączni!

Zuza przed swoją rozprawą trafi do ośrodka leczenia uzależnień! Zrozumie swój błąd? Zobacz więcej

Choć na początku Dorotka broniła się przed tą miłością, to teraz wydaje się już być pewna swojego uczucia do tego stopnia, że pomyśli nawet o założeniu rodziny ze Sławkiem! W 192. odcinku serialu "Przyjaciółki" poruszy ten temat w rozmowie z ukochanym.

- Wyobrażasz sobie, może kiedyś moje prace będą w takich albumach. Może nasze dzieci będą… Bez sensu mi się powiedziało, przepraszam – Dorotka szybko spróbuje zamknąć temat, który poruszyła.

Jak na to zareaguje Sławek? Czy przestraszy planów Dorotki czy wręcz przeciwnie – ucieszy go taka wizja? Zobaczcie przedpremierowy fragment nowego odcinka!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • :):) (gość)

    Świetny odcinek. Cały sezon jest rewelacyjny. Najlepszy od dawna. Wcześniejsze transze, które mnie aż tak wciągnęły to 7 i 12. Ten sezon jest jakiś taki ciepły i z pozytywnymi emocjami. Początkowo obawiałam się nowej dziewczyny w roli Hani, ale z każdym odcinkiem przekonuję się do niej bardziej. Jakieś tam podobieństwo do pierwszej odtwórczyni tej roli jest zachowane, ale gra raczej lepiej. Zaczynam lubić tę postać. Jest mniej pretensjonalna. Albo lepiej pisana, albo Alicja lepiej to odgrywa. Fajna, sympatyczna jest też postać Artura. Dawno nie widziałam Pawła Małaszyńskiego tak naturalnie grającego. Wątki komediowe jak zawsze utrzymują poziom i trzymają chwilami ten serial (bo sezony są nierówne). Super jest duet Andrzeja i Roberta. Dagmar jak zawsze świetny. No i Dorotka i Sławek- mistrzostwo. Dorotka pokazuje nową część swojej osobowości. Nie tylko jest energiczna i zabawna, ale też wrażliwa i naprawdę pierwszy raz zakochana. Sławek to mądry, fajny, przystojny facet. Między Agnieszką i Kacprem jest chemia aktorska widoczna na ekranie. Dorotka i Sławek to najfajniejsza, najładniejsza, najbardziej naturalna para w historii tego serialu.

    13.11.2020 14:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×