"Przyjaciółki" odcinek 196. Paweł jest alkoholikiem?! Wciągnie Patrycję w nałóg? [CO SIĘ WYDARZY]

W 196. odcinku serialu "Przyjaciółki" wyjdzie na jaw, że Artur ma spory problem z alkoholem... Czy wciągnie w to Patrycję? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 196. w czwartek, 11.03.2021 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W życiu Patrycji (Joanna Liszowska) niedawno pojawił się nowy mężczyzna, przystojny kucharz Artur (Paweł Małaszyński) bardzo się starał zdobyć jej uwagę i wiele wskazywało na to, że Kochan w końcu znalazła odpowiedniego faceta. Niestety, szybko okaże się, że Artur też ma swoje problemy...

Nowe seriale i sprawdzone formaty. Co telewizja Polsat zaproponuje swoim widzom wiosną? Sprawdźcie!Zobacz więcej

W 196. odcinku serialu "Przyjaciółki" Ela (Elżbieta Jarosik) wpadnie do mieszkania Patrycji i znajdzie tam mnóstwo pustych butelek po winie... Seniorka będzie tym zaniepokojona, szczególnie że Patrycja zacznie zaniedbywać dzieci. Zapomni zabrać Mikołaja (Adam Kiełczewski) na wycieczkę.

- Wiesz, ja się nie dziwie, że zapomniałaś... Po wódce się w głowie miesza... - wygarnie jej Ela.
- Co? Po jakiej wódce? - odpowie jej zmieszana Patrycja. - Dobrze, że tego nie wyrzuciłam - powie seniorka, pokazując puste butelki - Zobacz, ile tego znalazłam u ciebie w kuchni... (...) A czy ten Artur sam nie za dużo ciągnie?

"Komisarz Mama". Paulina Chruściel kradnie show w nowym serialu Polsatu! Będzie HIT? Oceniamy cały 1. sezon!Zobacz więcej

Później okaże się, że Artur zaparkował na zakazie, przez co Patrycja nie będzie miała jak dojechać do pracy. - Artur gdzie ty do cholery jesteś? Auto ma założone blokady, nie widziałeś gdzie ty parkujesz? - Patrycja nagra mu się na automatyczną sekretarkę. Nie otrzyma jednak żadnej odpowiedzi.

Po południu Patrycja wraz z przyjaciółkami pojawi się w mieszkaniu Artura, aby dowiedzieć się, co się z nim dzieje. Drzwi będą zamknięte, konieczne będzie wezwanie ślusarza. Okaże się, że mężczyzna... śpi pijany na kanapie. Czy Artur ma poważny problem z alkoholem? Czy wciągnie w to Patrycję? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Prawda w oczy kole (gość)

  Chamstwo! Paweł to mąż Anki, a Artur to chłopak Patrycji!

  08.03.2021 13:24
 • KRSTIAN WIOCZOREK (gość)

  WLODZIMIERZ MATUSZAK

  06.03.2021 15:41
 • PIOTR GRABOWSKI (gość)

  ANDRZEJ ZIELINSKI

  06.03.2021 15:38
 • LUKASZ NOWICKI (gość)

  JACEK KOPCZYNSKI

  06.03.2021 15:36
 • Gość (gość)

  Artur a nie Paweł

  05.03.2021 18:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×