"Przyjaciółki" odcinek 2. sezon 12. Zuza i Janek wezmą szybki ślub? Czy Dorota wyszła za mąż dla pieniędzy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 2. odcinek 12. sezonu serialu "Przyjaciółki". Czy Zuza i Janek wezmą szybki ślub? Wiele na to wskazuje! Czy Dorota wyszła za mąż dla pieniędzy? Sprawdźcie, co wydarzy się w 2. odcinku 12. sezonu "Przyjaciółek"!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 12. odcinek 2. w czwartek, 13.09.2018 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Stefa (Dorota Kolak) uważa, że Zuza (Anita Sokołowska) i Janek (Marek Bukowski) powinni jak najszybciej wziąć ślub. Natomiast Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) umawia Pawła (Barek Kasprzykowski) na rozmowę o pracę u swojego znajomego.

Zuza namawiana do ślubu! Inga ma coraz większe problemy z Hanią [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Patrycja (Joanna Liszowska) usiłuje się skupić na pracy, ale wciąż powracają do niej traumatyczne przeżycia z czasów związku z Wiktorem (Paweł Deląg). Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) twierdzi, że wyszła za mąż za Eryka (Olgierd Łukaszewicz) z miłości. Niestety wszyscy podejrzewają ją o interesowność i wyrachowanie.

Co jeszcze wydarzy się w życiu Zuzy, Ingi, Anki, Patrycji i Doroty? Drugi odcinek 12. sezonu „Przyjaciółek” w czwartek 13 września o 21:10 w Polsacie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • nie sądziłam, że jeszcze wciągnę się mocniej w ten serial (gość)

    Przez kilka ostatnich transz zerkałam na niego wybiórczo z sympatii do niezawodnej Doroty. Teraz jest w jej wątku jeszcze ciekawiej. A 1,5 roczny przeskok czasowy to fajny pomysł dający odświeżenie i nowe pole do kreatywnych rozwiązań scenariuszowych.

    13.09.2018 20:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×