"Przyjaciółki" odcinek 2. sezon 12. Zuza namawiana do ślubu! Inga ma coraz większe problemy z Hanią [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

"Przyjaciółki" wróciły z 12. sezonem. U Anki, Ingi, Patrycji, Zuzy i Doroty sporo się zmieniło, ale jedno pozostało takie jak 1,5 roku temu - wciąż wspierają się niezależnie od wszystkiego. Sprawdź, co wydarzy się w 136. odcinku serialu "Przyjaciółki"!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 12. odcinek 2. w czwartek, 13.09.2018 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W życiu Anki (Magdalena Stużyńska – Brauer), Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Ingi (Małgorzata Socha) sporo się zmieniło. Dziewczyny próbują złapać równowagę, a jednocześnie nie tracić spontaniczności. Dlatego też postanowiły pojechać zrelaksować się nad morzem. Co czeka ich po powrocie?

Zaniedbana Inga i Dorota świeżo po ślubie. Przyjaciółki jadą nad morze! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 136. odcinku "Przyjaciółek" Zuza w pracy nie chce być specjalnie traktowana z powodu macierzyństwa. Mimo wszystko ciężko jej pogodzić pracę z życiem osobistym. Stefa (Dorota Kolak) uważa, że Zuza i Jasiek (Marek Bukowski) powinni jak najszybciej wziąć ślub, namawia ich do przyspieszenia przygotowań do ceremonii.

Natomiast Anka umawia Pawła (Bartek Kasprzykowski) na rozmowę o pracę u swojego znajomego. Jednak proponowane stanowisko mu nie odpowiada. Anka coraz częściej sprzecza się z Pawłem, bo on wciąż odrzuca jej wsparcie. Tymczasem Inga nie może przestać kompulsywnie podjadać. Nie potrafi też znaleźć nowej pracy. Przyjaciółki starają się jej pomóc, ale Inga znajduje masę wymówek, by nie poprawić swojej sytuacji. Dodatkowo, coraz częściej kłóci się z dojrzewającą Hanią (Pola Figurska). Patrycja usiłuje się skupić na pracy, ale wciąż powracają do niej traumatyczne przeżycia z czasów związku z Wiktorem (Paweł Deląg).

Zuza i Jasiek z dwójką dzieci! Spory przeskok czasowy w nowych odcinkach! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×