"Przyjaciółki" odcinek 200. Staś ucieknie z domu! Anka i Paweł stracą drugiego syna? [CO SIĘ WYDARZY]

W 200. odcinku serialu "Przyjaciółki" Staś postanowi uciec z domu i przeprowadzi się do swojej siostry. Wszystko przez domniemany romans Pawła ze studentką... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 200. w czwartek, 8.04.2021 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Małżeństwo Pawła (Bartek Kasprzykowski) i Anki (Magdalena Stużyńska) boryka się z kolejnym kryzysem... Strzelecki jest bowiem oskarżany o romanse ze studentkami. Problemy rodziców odbijają się także na ich dzieciach.

Anka początkowo była przekonana, że mąż po raz kolejny ją zdradził, ale ostatecznie postanowiła mu zaufać i stanęła po jego stronie. W 200. odcinku serialu "Przyjaciółki" Paweł poprosi o pomoc Stasia (Antoni Borowski). Będzie chciał, aby syn namierzył człowieka, który go pomawia.

Łukasz Płoszajski będzie hakował umysły online! Gdzie oglądać?Zobacz więcej

Gdy chłopak zacznie grzebać w komputerze ojca, dojdzie do wniosku, że... naprawdę ma romans! Wścieknie się na rodziców i postanowi uciec z domu! Przerażona Anka postanowi zadzwonić do córki, aby sprawdzić, czy wie gdzie poszedł jej brat.

- Cześć, Stasiek jest u mnie, pomieszka tu trochę. Nie chce z wami gadać. Mamo, dobrze wiesz dlaczego. Chodzi o ojca i o ciebie o waszą hipokryzję i zakłamanie - usłyszy z ust Julki. Paweł w końcu jednak ubłaga ją, aby dała mu porozmawiać z synem.

- Stasiek, jesteś tam? Tu chodzi o tego maila? To był anonim, to była nieprawda! - zapewni Stasia.
- Jakby to była nieprawda, to byś się tak nie bał - usłyszy w odpowiedzi.

- Nie chce was znać - doda po chwili, po czym się rozłączy. Czy przez tę aferę rodzina Strzeleckich się rozpadnie? Czy Paweł rzeczywiście ma romans? A może jest po prostu ofiarą okrutnych pomówień? Odpowiedzi na te pytania poznamy już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×