"Przyjaciółki" odcinek 220. Zuzę odwiedza mężczyzna, który podaje się za jej ojca. Inga podejrzewa, że Hania jest w ciąży! [CO SIĘ WYDARZY]

Już w czwartek, 10 marca 2022 roku, będziemy mogli obejrzeć 220. odcinek serialu "Przyjaciółki". Będzie się działo! Zuzę odwiedza mężczyzna, który podaje się za jej ojca. Inga podejrzewa, że Hania jest w ciąży! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 220. odcinku "Przyjaciółek"!

Multimedia

"Przyjaciółki"odcinek 220. w czwartek, 10.03.2022 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 220. odcinku "Przyjaciółek" Patrycja (Joanna Liszowska) zatrudniła w salonie także Dawida (Karol Dziuba) – przyjaciela Patryka (Adam Zdrójkowski). Ciągle też stara się o kredyt, by wykupić resztę udziałów w zakładzie fryzjerskim. Jednak nie jest to tak łatwe, potrzebuje żyranta.

Anka (Magdalena Stużyńska) martwi się, bo Maria (Ewa Kasprzyk) padła ofiarą przekrętu finansowego. Jeden z klientów Pawła (Bartek Kasprzykowski) również dał się naciągnąć. Przekręt okazuje się poważniejszy, jest o wiele więcej oszukanych.

W życiu Zuzy zjawi się jej ojciec?! Tajemnica sprzed lat wyjdzie na jawZobacz więcej

Zuza (Anita Sokołowska) przesłuchuje kandydatów na stanowisko swojego zastępcy. Jedna z kandydatek – Olga (Karolina Bacia) wybiega wściekła ze spotkania i zarzuca Zuzie seksizm: „Ta dyrektorka to seksistka! Wydawałoby się, że kobieta, która przebiła szklany sufit, będzie wspierać inne kobiety! A tu proszę, niespodzianka!”. Po powrocie do domu na Zuzę czeka mężczyzna (Tomasz Dedek), który podaje się za jej ojca.

Hania (Alicja Wieniawia-Narkiewicz) źle się czuje. Twierdzi, że to zatrucie, ale Inga podejrzewa, że jej córka jest w ciąży ze Stasiem (Antoni Borowski), z którym od jakiegoś czasu się spotyka. Swatka Sara (Olga Sarzyńska) częściej odwiedza Ingę (Małgorzata Socha), ta nie jest jeszcze przekonana do jej usług, choć powoli zaczyna zmieniać zdanie…

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×