"Przyjaciółki" odcinek 4. sezon 12. Zuza boi się o swoje zdrowie. Lekarze wykrywają guza w piersi! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Nad zdrowiem Zuzy zawisły ciemne chmury. Najpierw zaniepokoiła się znamieniem na plecach, a teraz wyczuła guzek w piersi. Przed Zuzą trudny czas. Co powiedzą lekarze? Sprawdź, co wydarzy się w 138. odcinku serialu "Przyjaciółki"!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 12. odcinek 4. w czwartek, 27.09.2018 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Po tym, jak ekspedientka w butiku zwróciła uwagę Zuzy (Anita Sokołowska) na jej znamię na plecach, Zuza zaczęła martwić się o swoje zdrowie. Mimo że dermatolog stwierdził, ze to niegroźna zmiana, pojawił się kolejny powód do niepokoju. Podczas mierzenia sukni ślubnej, Zuza wyczuła guzek w piersi.

Zuza przymierza suknię ślubną! Jaki fason ostatecznie wybierze? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 137. odcinku "Przyjaciółek" Zuza ukrywa przed wszystkimi swoje obawy dotyczące stanu zdrowia. W trakcie badania lekarz nie ukrywa swojego zaniepokojenia guzkiem w jej piersi. Sprawy zdrowotne nie pozwalają jej skupić się na pracy. Zuza jest cały czas podminowana, boi się o siebie.

Przypomnijmy, że Zuza jest obciążona genetycznie - jej matka, Stefa (Dorota Kolak) miała raka, ale udało jej się wygrać z chorobą. Wkrótce Zuza usłyszy diagnozę - ma nowotwór piersi. Jak silna pani dyrektor poradzi sobie z taką diagnozą? Przekonamy się już niedługo!

Gdzie jest Wika? Roma Gąsiorowska jeszcze się pojawi! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×