"Przyjaciółki" odcinek 5. sezon 12. Zuza czeka na wynik biopsji. Ukrywa to przed rodziną! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 5. odcinek 12. sezonu serialu "Przyjaciółki". Zuza czeka na wynik biopsji. Ukrywa to przed rodziną! Sprawdźcie, co wydarzy się w 139. odcinku "Przyjaciółek"!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 12. odcinek 5. w czwartek, 4.10.2018 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Inga (Małgorzata Socha) jest zniesmaczona romansem Andrzeja (Adam Adamonis) z osiemnastolatką. Patrycja (Joanna Liszowska) nawiązuje kontakt z ojcem Wiktora - Dariuszem Jeleńskim (Tadeusz Huk). Na spotkaniu zauważa, że ojciec bardzo surowo traktuje Wiktora (Paweł Deląg).

Zuza ukrywa chorobę przed rodziną! Paweł wrócił do nałogu? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Do Polski wraca Adela (Julia Konarska), córka Eryka (Olgierd Łukaszewicz). Jak ułożą się jej relacje z Dorotą (Agnieszka Sienkiewicz)? Zuza (Anita Sokołowska) wciąż nic nie mówi Jankowi (Marek Bukowski) i Stefie (Dorota Kolak) o podejrzeniu raka piersi i robi wszystko, by choć na chwilę zapomnieć o chorobie.

Natomiast Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) ma spory problem z mecenas Olgą Bratkowską (Dominika Ostałowska). Co jeszcze czeka Ingę, Patrycję, Ankę, Zuzę i Dorotę? Kolejny odcinek 12. sezonu „Przyjaciółek” w czwartek 4 października o 21:10 w Polsacie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×