"Przyjaciółki" odcinek 5. sezon 12. Zuza ukrywa chorobę przed rodziną! Paweł wrócił do nałogu? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 5. odcinek 12. sezonu serialu "Przyjaciółki". Sytuacja Zuzy jest coraz bardziej skomplikowana, a do tego kobieta ukrywa swoją chorobę przed najbliższymi. Sprawdźcie, co wydarzy się w 139. odcinku "Przyjaciółek"!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 12. odcinek 5. w czwartek, 4.10.2018 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Anka (Magdalena Stużyńska) przechodzi trudne momenty w pracy. Jest szantażowana przez współpracowników. Strzelecka martwi się, czy Julka (Nicole Bogdanowicz) podejmuje dobrą decyzję, wracając do Rafała. Paweł (Bartłomiej Kasprzykowsk) nie wspiera jej. Anka zaczyna podejrzewać, że Paweł znowu pije.

Zuza boi się o swoje zdrowie. Lekarze wykrywają guza w piersi! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zuza (Anita Sokołowska) robi wszystko, by choć na chwilę zapomnieć o chorobie. Dużo pracuje. Wciąż nic nie mówi Jaśkowi (Marek Bukowski) i Stefie (Dorota Kolak) o diagnozie. Inga (Małgorzata Socha) jest zniesmaczona romansem Andrzeja (Adam Adamonis). Uważa, że jego lekkomyślność odbije się na Hani (Pola Figurska).

Pijany Paweł wsiada do samochodu z Oliwierem! Dojdzie do tragedii? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Patrycja (Joanna Liszowska) nawiązuje kontakt z ojcem Wiktora (Paweł Deląg) - Dariuszem (Tadeusz Huk)-. Na spotkaniu dowiaduje się, że Wiktor niszczy wszystko co dla niego ważne. Kochańska zauważa, że Dariusz bardzo surowo traktuje swojego syna.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • zozia (gość)

    dasz rady bo masz nalpczego przyjaćuki

    28.09.2018 09:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×