"Przyjaciółki" odcinek 6. sezon 11. Wypadek Jaśka! Dowie się, że jest bezpłodny! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Wkrótce Zuza przekona się, że prawda zawsze wychodzi na jaw - prędzej czy później. Jak Jasiek zareaguje, gdy dowie się, że nie jest ojcem Grzesia? Sprawdź, co wydarzy się w 128. odcinku serialu "Przyjaciółki"!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 11. odcinek 6. w czwartek, 5.04.2018 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Zuza (Ania Sokołowska) próbowała już powiedzieć Jaśkowi (Marek Bukowski), że to Marek (Radosław Pazura) jest ojcem Grzesia (Henryk Marek Kalita). W ręce Jaśka wpadły nawet wyniki badań DNA. Wciąż jednak uniemożliwiało mu poznanie prawdy. Teraz to przypadek zadecyduje o tym, że wszystko stanie się jasne.

Zuza jednak powie Jaśkowi, że nie jest ojcem jej dziecka? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 6. odcinku 11. sezonu serialu "Przyjaciółki" Zuza kupuje warzywa na targu, zaczyna mieć zachcianki ciążowe. Mówi Jaśkowi, że chyba znowu jest w ciąży. Jasiek jest szczęśliwy, Zuza nie czuje się gotowa na kolejne dziecko.

Wiktor (Paweł Deląg) i Patrycja (Joanna Liszowska) w drodze do restauracji Kuby (Wojciech Mecwaldowski) na spotkanie z klientem z Hamburga rozmawiają o Wice (Roma Gąsiorowska). Po udanej kolacji widzą ją idącą na zaplecze restauracji. Przy wyjściu są świadkami kłótni Wiki i Kuby - Wika każe Kubie wybierać pomiędzy nią a Agnieszką (Joanna Orleańska). Wiktor i Patrycja uspokajają sytuację, zabierając Wikę do siebie. Dziewczyny razem z Jaśkiem i Pawłem (Bartłomiej Kasprzykowski) jadą grać w squasha. Okazuje się, że Patrycja zaprosiła też Wikę. Jaśkowi i Pawłowi bardzo odpowiada jej towarzystwo. Nagle Zuza orientuje się, że jednak nie jest w ciąży.

Wika coraz bliżej Patrycji. "Będzie mieszała" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Podczas gry Jasiek ulega wypadkowi. Konieczna jest interwencja lekarza. Po wypadku na korcie Jasiek dowiaduje się, że ma wadę wrodzoną uniemożliwiającą posiadanie dzieci… Grześ nie może więc być jego dzieckiem. Jak zareaguje?

Zobacz galerię

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×