"Przyjaciółki" odcinek 6. sezon 12. Zuza ma raka piersi! Podejmie leczenie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami jedne z najbardziej dramatycznych odcinków "Przyjaciółek" w historii. W odcinku 6. odcinku 12. sezonu "Przyjaciółek" okaże się, że Zuza ma raka piersi! Czy kobieta podejmie leczenie? Sprawdźcie, co wydarzy się w 6. odcinku 12. sezonu "Przyjaciółek"!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 12. odcinek 6. w czwartek, 11.10.2018 o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Zuza (Anita Sokołowska) sama chce odebrać wyniki badań, ale Jasiek (Marek Bukowski) ma jej to za złe. Po rozmowie z przyjaciółkami jednak zrozumiała, że to nie był dobry pomysł, więc przeprasza ukochanego. Szkoda tylko, że diagnoza jest dramatyczna - to rak piersi... Zuza podejmuje walkę z chorobą. Chce żyć!

Julka (Nicole Bogdanowicz) planuje wyprowadzić się do Rafała (Konrad Jałowiec). Anka (Magdalena Stużyńska) razem z mężem są wciąż sceptycznie nastawieni do chłopaka.

Olga (Dominika Ostałowska) nie ustaje w szantażach Anki, zmusza ją do podpisania się jako współtwórca pod źle przygotowaną prezentacją dla klienta. Kiedy w trakcie prezentacji Anka oznajmia, że nie miała z prezentacją nic wspólnego, Olga wyjawia na forum problemy rodzinne Anki.

Dorota nakrywa Eryka z tajemniczą blondynką! Biznesmen ją zdradza? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Robert (Krzysztof Wieszczek) daje Indze coraz mniej pieniędzy na utrzymanie Marysi (Zofia Cybul). Podczas wizyty Ingi (Małgorzata Socha) w szkole Hani (Pola Figurska) wychodzą na jaw niepokojące fakty. W co zamieszany jest Andrzej (Adam Adonis)? Córka jest wściekła na swojego ojca.

Dariusz (Tadeusz Huk) wysyła kwiaty Patrycji (Joanna Liszowska). Chce ją w ten sposób przeprosić, że musiała być świadkiem jego kłótni z Wiktorem (Paweł Deląg). Patrycja umówiła się z Tadkiem (Maciej Brzoska), musi jednak odwołać randkę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×