"Przyjaciółki" odcinek 7. sezon 12. Inga mści się na Robercie, a Patrycja pomaga Wiktorowi [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

Patrycja przez przypadek poznała ojca Wiktora, Dariusza. Dowiedziała się też o bolesnej przeszłości rodziny swojego męża. Co będzie dalej? Sprawdź, co wydarzy się w 141. odcinku serialu "Przyjaciółki"!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 7. sezon 12. w czwartek, 18.10.2018 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Patrycja (Joanna Liszowska) dowiedziała się niedawno, że siostra Wiktora (Paweł Deląg) popełniła samobójstwo. Poznała też jego ojca (Tadeusz Huk). Czy jest jeszcze coś, o czym nie wiedziała?

Zuza ucieka ze szpitala! Stefa dowiaduje się o chorobie córki [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 141. odcinku "Przyjaciółek" Inga (Małgorzata Socha) ma dosyć upokorzeń ze strony Roberta (Krzysztof Wieszczek) i jego partnerki. Czy w końcu poradzi sobie z złośliwością i bezczelnością Dominiki (Beata Chruścińska) i spacyfikuje Roberta?

Adela (Julia Konarska) zarzuca Dorocie (Agnieszka Sienkiewicz), że wyszła za mąż tylko dla pieniędzy jej ojca, Eryka (Olgierd Łukaszewicz). Wiktor obwinia się o śmierć swojej siostry. Czy Patrycja pomoże mu otrząsnąć się z przygnębienia? Co jeszcze wydarzy się w życiu Zuzy, Ingi, Anki, Patrycji i Doroty?

Julka postanawia oddać Oliwiera! Anka ją powstrzyma? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×