"Przyjaciółki" odcinek 7. sezon 12. Zuza ucieka ze szpitala! Stefa dowiaduje się o chorobie córki [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Zuza wie już, że ma raka piersi. Nadszedł czas, aby podjęła decyzję o leczeniu. W 141. odcinku "Przyjaciółek" Zuza przestraszy się. Nie będzie walczyła o swoje zdrowie? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w "Przyjaciółkach"!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 7. sezon 12. w czwartek, 18.10.2018 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Zuza (Anita Sokołowska) odebrała wyniki badań i dowiedziała się, że ma raka piersi. Postanowiła walczyć o życie i podjąć leczenie. Wciąż jednak nie powiedziała o swojej chorobie Stefie (Dorota Kolak)...

Zuza ma raka piersi! Podejmie leczenie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 141. odcinku "Przyjaciółek" Zuza przygotowuje się do pobytu w szpitalu. Jednak po zderzeniu się z rzeczywistością na oddziale onkologicznym, ucieka stamtąd i zatrzymuje się u matki. Dzięki temu Stefa dowiaduje się o chorobie córki.

Po namowach Stefy i przyjaciółek - Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Patrycji (Joanna Liszowska) i Ingi (Małgorzata Socha) Zuza wraca do szpitala, by kontynuować leczenie. Jej matka jest przecież dowodem na to, że z rakiem piersi można wygrać. Czy jej także to się uda?

Anita Sokołowska już tak nie wygląda! Zobacz, jaką metamorfozę przeszła aktorka! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×