"Przyjaciółki" odcinek 8. s. 6. Córka Leszka walczy o życie! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami kolejny odcinek "Przyjaciółek". Co spotka Ankę, Ingę, Zuzę i Patrycję? Wszyscy bardzo martwią się o życie córki Leszka. Inga jest przerażona faktem, że może być w ciąży z Robertem. Zobaczymy, w jaki sposób bycie rodzicem zmieni dotychczasowe życie Patrycji i Michała. A Zuza i Jerzy, co dalej z ich związkiem? Czy podwójne życie Wojtka wyjdzie na jaw?

Multimedia

"PRZYJACIÓŁKI" ODCINEK 8. S. 6. W CZWARTEK, 29.10.2015 O GODZ. 21:05 W POLSACIE!

Anka (Magdalenba Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) przerażeni przyjeżdżają w środku nocy do szpitala. Na miejscu jest już zrozpaczony Leszek (Przemysław Sadowski). Okazuje się, że Julce (Nicole Bogdanowicz) i Hajdiemu nie stało się nic poważnego, natomiast Sonia (Wiktoria Gąsiewska) jest w stanie krytycznym. Julka przyznaje, że ona i Sonia były pod wpływem alkoholu, ale Hajdi, który prowadził był trzeźwy. Ance coraz trudniej jest znieść zachowanie Pawła - wszystkich poprawia i krytykuje, a najgorsze, że coraz pewniej czuje się pod jednym dachem z byłą żoną.

W 8. odcinku szóstej serii "Przyjaciółek" Inga (Małgorzata Socha) cały czas jest przerażona faktem, że może być w ciąży z Robertem (Krzysztof Wieszczek). Podczas wspólnego wypadu przyjaciółek na jogę, okazuje się, że nie ma się czym martwić. Do muffiniarni wpada Robert, zastaje bardzo ucieszoną Ingę i mylnie interpretuje sytuację. Cieszy się, że będzie ojcem, ale jego radość nie potrwa długo.

Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) coraz częściej kłócą się. Okazuje się, że obecność upragnionego dziecka to nie tylko cudowne chwile, a podział obowiązków przy Mikołaju (Alan Zaboklicki) pozostawia wiele do życzenia. Zuza (Anita Sokołowska) odrzuca ofertę pracy Łukasza (Mikołaj Krawczyk). Szuka czegoś bardziej satysfakcjonującego, na miarę jej doświadczenia i ambicji. Wojtek (Lesław Żurek) po raz kolejny chce się spotkać z Zuzą. Umawiają się w centrum handlowym, jednak Wojtek nie zjawia się, a Inga widzi go na zakupach z tajemniczą kobietą. Kolejnego dnia Wojtek chce przeprosić Zuzę i wyznać swój sekret. Gdy spotykają się w jej mieszkaniu, wszystko przestaje być ważne. Po raz kolejny wpadają sobie w ramiona...

CZYTAJ TAKŻE:

"PRZYJACIÓŁKI" ODCINEK 6. S. 6. WOJTEK MA ŻONĘ! [WIDEO+ZDJĘCIA]
KRZYSZTOF WIESZCZEK: ROBERT Z "PRZYJACIÓŁEK" JEST ZUPEŁNIE INNY NIŻ JA [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×