"Przyjaciółki" odcinek 8. sezon 12. Zuza po operacji idzie z przyjaciółkami na koncert. To koniec koszmaru? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Zuza miała chwilę zawahania, ale ostatecznie wzięła się w garść i postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie. Wkrótce będzie już po operacji, Sprawdź, co wydarzy się w 142. odcinku serialu "Przyjaciółki"!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 8. sezon 12. w czwartek, 25.10.2018 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Choroba spadła na Zuzę (Anita Sokołowska) jak grom z jasnego nieba. Przestraszyła się pobytu w szpitalu, ale ostatecznie postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie. Czy uda jej się wygrać z rakiem?

Julka postanawia oddać Oliwiera! Anka ją powstrzyma? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 142. odcinku "Przyjaciółek" Zuza po operacji wraca do domu. Jasiek (Marek Bukowski) uważa, że powinna bardziej się oszczędzać. Ona natomiast wybiera się z przyjaciółkami na koncert do filharmonii, jak zawsze zgrywa twardzielkę, udaje, że z nowotworem może funkcjonować jak dotychczas. Dziewczęta są zdziwione, że jednak zdecydowała się z nimi wyjść.

Wkrótce jednak Zuzę czekać będzie jeszcze chemioterapia, która całkiem ją wycieńczy. Silna jak dotąd Markiewicz będzie fatalnie znosić leczenie. W pewnym momencie Zuza będzie chciała się poddać! Kto doda jej otuchy?

Anita Sokołowska już tak nie wygląda! Zobacz, jaką metamorfozę przeszła aktorka! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×