"Przyjaciółki" odcinek 9. s. 5. Patrycja w ciąży! Umrze przy porodzie?

Przed Patrycją ciężkie chwile. Radość związana z jednej strony możliwością adopcji i z drugiej - urodzeniem własnego dziecka, zostanie zachwiana informacją o chorobie.

Multimedia

"PRZYJACIÓŁKI" ODCINEK 9. SEZON 5. W CZWARTEK, 30.04.2015 O GODZ. 21:05 W POLSACIE!

Patrycja (Joanna Liszowska) marzy o dziecku od dawna. Informacja o tym, że prawdopodobnie nigdy nie będzie mogła zajść w ciąże załamała ją i doprowadziła do kryzysu w związku z Michałem (Marcin Rogacewicz). Wkrótce przyjdzie jednak czas na radość. Młodzi małżonkowie otrzymają telefon z domu dziecka - mają szansę na adopcję 4-miesięcznej Bianki!

W 9. odcinku piątego sezonu "Przyjaciółek" Patrycja mdleje na ulicy. Okazuje, że jest w ciąży! Szczęście nie trwa jednak długo, bo podczas badań wychodzi także na jaw, że przyszła mama jest poważnie chora, a ciąża może zagrażać jej życiu.

To prawdziwy dramat, bo Patrycja musi podjąć najtrudniejszą decyzję w życiu - czy usunąć ciążę i walczyć o życie, czy urodzić i ryzykować, że umrze przy porodzie. Mimo, że zarówno Michał jak i przyjaciółki radzą jej, aby poddała się aborcji, kobieta postanawia, że wyda na świat upragnione dziecko. Nie zamierza także rezygnować z adopcji Bianki. Co będzie dalej? Czy Patrycja umrze? A może wszystko dobrze się ułoży?

CZYTAJ TAKŻE: "PRZYJACIÓŁKI" ODCINEK 8. S. 5. KATE ZNISZCZY ZWIĄZEK ZUZY I JERZEGO? "PRZYJACIÓŁKI" ODCINEK 8. S. 5. POCAŁUNEK DOROTY I ŁUKASZA [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
 • Radna (gość)

  Święta prawda Taniu.

  08.05.2015 21:33
 • Tania (gość)

  Ciekawe, czy ktoś te opinie przekaże autorom serialu. Dobrze byłoby, gdyby zostały przekazane, bo inaczej to tak sobie tylko pogawędzimy a i tak zakończenie serialu nie będzie dla widzów, tylko właściwie dla autorów serialu.

  08.05.2015 21:32
 • Iwo (gość)

  Panie i Panowie scenarzyści - może tak więcej radości i optymizmu :-), a mniej łez i pogrzebów :-(

  08.05.2015 21:30
 • Radna (gość)

  Prawda, zgadzam się z tym bezsensownym uśmiercaniem. Fajna para, fajny wątek - po co to rozpieprzać, jak można pociągnąć z inną aktorką. Nie jedna Pani Liszowska nadaje się do tej roli. Podobny typ - Kasia Skrzynecka. Może ona mogłaby dalej grać Patrycję?

  08.05.2015 21:28
 • Beata (gość)

  Czy każdy aktor, który chce zakończyć grę w granym serialu musi być uśmiercany? Tak się dzieje w KAŻDYM polskim serialu - albo śmierć albo wyjazd za granicę. Przecież dla widzów nie jest najważniejszy aktor. Można zastąpić jednego aktora drugim.To absurdalne takie uśmiercanie na zawołanie!!!

  08.05.2015 21:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×