"Przyjaciółki" odcinek 9. sezon 12. Julka postanawia oddać Oliwiera rodzinie zastępczej! Anka ją powstrzyma? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Julka wciąż nie może poradzić sobie z rolą matki. Po kolejnym zawodzie na ojcu Oliwiera postanawia oddać syna do adopcji! Sprawdź, co wydarzy się w 143. odcinku serialu "Przyjaciółki"!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 9. sezon 12. w czwartek, 1.11.2018 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Julka (Nicole Bogdanowicz) niespodziewanie zaszła w ciążę i urodziła synka Oliwiera (Jakub Szaławiński). Trudno jej odnaleźć się w roli matki. Anka (Magdalena Stużyńska) pomaga jej jak może, dziewczyna wciąż nie poczuła jednak instynktu macierzyńskiego.

Zuza ucieka ze szpitala! Stefa dowiaduje się o chorobie córki [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Niedawno w życiu Julki znowu pojawił się Rafał (Konrad Jałowiec) - ojciec Oliwiera. Julka wyprowadziła się do niego, ale szybko ponownie okazało się, że ten związek nie ma racji bytu. Dziewczyna wróciła do rodziców i wyznała Ance, że nie kocha swojego syna.

W 143. odcinku "Przyjaciółek" Anka nie może uwierzyć w decyzję Julki o oddaniu Oliwiera do adopcji. Gdy spotyka w swoim domu kandydatów na rodzinę zastępczą chłopca, orientuje się, że sprawy zaszły za daleko. Czy postanowi zadziałać i nie pozwoli, aby Julka oddała syna obcym ludziom?

Kolejna gwiazda "M jak miłość" w obsadzie serialu Polsatu! Kto tym razem? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gocha (gość)

    Kasia to tylko serial, ogarnij sie.

    17.10.2018 21:24
  • Kasia (gość)

    Co za szmata z niej 😔 niech Anka ją wyrzuci i sama zaopiekuję się dzieckiem

    16.10.2018 11:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×