"Przyjaciółki" odcinki 176-177. Tomek znów pojawi się w życiu Anki! Strzelecka zdradzi męża z byłym szefem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 176. odcinku "Przyjaciółek" Anka spotka Tomka - swojego byłego szefa, z którym spędziła kiedyś noc. Para odnowi znajomość i będą się świetnie bawili w swoim towarzystwie... Czy Strzelecka znów będzie miała romans? Zdradzi Pawła? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 176. (sezon 15.) w czwartek, 9.04.2020 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

W tym sezonie serialu "Przyjaciółki" Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) ma problemy ze Stasiem (Antoni Borowski), bo Tymon (Olaf Marchwicki), wychowanek domu dziecka, gdzie udziela się Paweł (Bartek Kasprzykowski), się nad nim znęca! Strzelecka nie będzie mogła zrozumieć, czemu mąż broni chłopaka i małżonkowie zaczną się od siebie oddalać...

Leon zacznie wypytywać Patrycję o Wiki! Rzeczywiście jest ojcem Klary?Zobacz więcej

Właśnie wtedy w życiu Anki znowu pojawi się Tomek (Paweł Ciołkoszi)! Jej były szef, do którego zbliżyła się podczas gdy Paweł miał problem z alkoholem, i z którym spędziła noc, poprosi Strzelecką o radę w sprawie klienta jego kancelarii. W 176. odcinku od razu skorzysta z okazji, że odwiedziła go w biurze i zaaranżuje wspólny obiad zamówiony w wykwintnej restauracji.

Para spotka się ponownie w 177. odcinku "Przyjaciółek". Tomek namówi Ankę, by wybrali się na spontaniczny lunch. Na miejscu menadżer restauracji przez pomyłkę weźmie ich za małżeństwo zapisane na warsztaty z gotowania kuchni polskiej. Tym sposobem prawnicy spędzą miło czas na gotowaniu i zaskakująco dobrze wyjdzie im udawanie pary... Czy znowu będą mieli romans?

Małgorzata Socha: "U Ingi będzie się dużo działo! Ale czy wybrankiem jej serca będzie Maks?"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×