"Przyjaciółki" odcinki 176. Andrzej zacznie podrywać Roberta?! Jak skończy się ich męski wypad do baru? [CO SIĘ WYDARZY]

W 176. odcinku "Przyjaciółek" Andrzej i Robert wybiorą się razem do baru. W pewnym momencie Gruszewski zacznie podrywać kolegę! Dlaczego? Sprawdź!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 176. (sezon 15.) w czwartek, 9.04.2020 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Przez dziwne zachowanie Roberta (Krzysztof Wieszczek), Inga (Małgorzata Socha) zaczęła myśleć, że jej były jest gejem! On z kolei uznał, że Gruszewska ma romans z Zuzą (Anita Sokołowska), o czym powiedział Andrzejowi (Adam Adamonis)...

Tomek znów pojawi się w życiu Anki! Strzelecka zdradzi męża z byłym szefem?Zobacz więcej

Szybko okaże się, że podejrzenia Ingi były niesłuszne, a Robert i Andrzej się do siebie zbliżą! W 176. odcinku serialu "Przyjaciółki" połączy ich przede wszystkim niechęć do Maksa (Mateusz Janicki). Okaże się, że obaj mają na jego temat nie najlepsze zdanie i tak dobrze będzie im się rozmawiało, że postanowią wybrać się razem na drinka!

Wtedy właśnie Robert zwierzy się byłemu mężowi Ingi, że trudno w tych czasach znaleźć mu odpowiednią partnerkę. Andrzej postanowi nauczyć mniej doświadczonego kolegę, jak teraz powinno się zdobywać kobiety i pokaże swoje triki na nim! Robert będzie zachwycony jego radami i od razu przystąpi do działania!

Czy rady Andrzeja okażą się skuteczne i pomogą Robertowi skraść serce jakiejś kobiety? Zobaczcie przedpremierowy fragment!

Adam nie widział ciała Wiki! Jej śmierć została sfingowana?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Change my ming (gość)

    To jest bardzi dobry ship

    07.05.2020 20:54
  • PODRYWAC JULA WIKTOR (gość)

    HANNA TEST CIAZOWY

    09.04.2020 22:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×