"Przyjaciółki" Polsat 14.03.2013 odc. 16. Co się wydarzy? Adam molestuje Zuzę!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 16. "Przyjaciółek", który zostanie wyemitowany w czwartek, 14.03.2013 o godzinie 21:00!

Multimedia

Zuza (Anita Sokołowska), która w pokrętny sposób próbuje zwrócić na siebie uwagę Wojtka (Lesław Żurek), wdaje się we flirt z Adamem (Mateusz Grydlik), wyjątkowo przebiegłym i nieobliczalnym kolegą z pracy.

W 16. odcinku serialu okazuje się, że Adam zinterpretował zachowanie Zuzy jako zachętę do tego, by posunąć się "o krok dalej". Gdy zostają wieczorem sami w biurze, Adam coraz śmielej zaczyna okazywać Zuzie swoje zainteresowanie. Prosi ją, by przed nim nie uciekała, tylko poddała się namiętności. W końcu pomimo protestów Zuzy Adam ją obejmuje, łapie za pośladki i próbuje pocałować.

CZYTAJ TAKŻE: "PRZYJACIÓŁKI" POLSAT 7.03.2013. CO SIĘ WYDARZY W 15. ODCINKU? INTRYGA ZUZY SIĘ POWIEDZIE? ZUZA BĘDZIE Z WOJTKIEM?

Na szczęście w odpowiednim czasie pojawia się Wojtek, który wymierza Adamowi kopniaka, po którym ten ucieka. Zuza jednak, zamiast okazać wdzięczność wybawcy, upomina go, że sama dałaby sobie radę. Zniesmaczony mężczyzna zwraca jej uwagę, że ona chyba w ogóle najlepiej czuje się sama. Czy ta sytuacja sprawi, że Zuza dojdzie do ładu ze swoimi uczuciami i zrozumie, że związek z Wojtkiem jest tak naprawdę na wyciągnięcie ręki?

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×