"Przyjaciółki" Polsat 2.05.2013 odc. 23. Co się wydarzy? Matka Zuzy umiera na raka!

Sprawdź, co się wydarzy w 23. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany w czwartek 2 maja o godzinie 21:00 w Polsacie!

Multimedia

W 23. odcinku serialu atmosfera między Zuzą (Anita Sokołowska) i jej matką Stefą (Dorota Kolak) jest bardzo napięta. Markiewicz ma dość przebywania w obecności matki alkoholiczki, z którą nie łączą się żadne przyjemne wspomnienia. CZYTAJ TAKŻE: "PRZYJACIÓŁKI" POLSAT 23.05.2013 ODC. 26. PATRYCJA UCIEKA SPRZED OŁTARZA! POLSAT "HOTEL 52" ZASTĄPI JESIENIĄ "PRZYJACIÓŁKI"!

Gdy Zuza zastaje matkę w barze, stwierdza, że nie wytrzyma w jej towarzystwie ani minuty dłużej i postanawia pozbyć się nieproszonego gościa. Stefa tylko dodatkowo pogarsza sytuację, wyznając, że niczego nie żałuje, a jej córka potrafi pielęgnować tylko negatywne wspomnienia.

Zuza postanawia skontaktować się z Kazimierzem (Jerzy Schejbal), partnerem życiowym Stefy, by poprosić go, żeby przyjechał po jej matkę i zabrał ją do domu. Mężczyzna informuje Zuzę, że Stefa zdecydowała się odwiedzić córkę, ponieważ jest ciężko chora na raka i zostało jej niewiele czasu...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×