"Przyjaciółki" Polsat 21.03.2013 odc. 17. Co się wydarzy? Anka w klubie AA znajdzie miłość!

Sprawdź, co się wydarzy w 17. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany w czwartek 21 marca o godzinie 21:00 w TNV-ie!

Multimedia

W 17. odcinku Anka (Magdalena Stużyńska) wreszcie zacznie zaprowadzać zmiany w swoim życiu. Po wyroku sądu, który skazał ją na karę grzywny i odebrał prawo jazdy na dwa lata, kobieta zrozumiała, że ma problem z alkoholem. Za namową psychologa rozpoczyna grupową terapią dla alkoholików.

CZYTAJ TAKŻE: NOWY SEZON "PRZYJACIÓŁEK" JUŻ OD 28 LUTEGO! PRZECZYTAJ, CO SIĘ WYDARZY! MAGDZIE STUŻYŃSKIEJ NIE WOLNO SCHUDNĄĆ!

Pierwsza sesja nieco rozczarowuja Ankę, która słuchając opowieści innych osób, zaczyna mieć wrażenie, że problem jej nie dotyczy. W czasie spotkania kobieta wzbudza zainteresowanie Krzysztofa (Paweł Królikowski), który nie może oderwać od niej wzroku. W końcu zdecyduje się zaprosić Ankę na kawę, a ona się zgadza. Wkrótce para staje się sobie bardzo bliska i będzie się wzajemnie wspierała w walce z nałogiem. Jak się niedługo okaże, szczególnie dla Anki wsparcie przyjaciół okaże się niezwykle ważne...

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×