"Przyjaciółki" Polsat 23.05.2013 odc. 26. Zuza wyznaje Wojtowi miłość! Para jest razem!

Sprawdź, co się wydarzy w 26. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany w czwartek 23 maja o godzinie 21:00 w Polsacie!

Multimedia

W 26. odcinku serialu, który jest ostatnim w tym sezonie, Zuza (Anita Sokołowska) i Wojtek (Lesław Żurek) przyjeżdżają razem na ślub Patrycji. Kobieta mówi przyjaciółkom, że kocha przystojnego informatyka, ale nie wie, jak mu o tym powiedzieć. Patrycja (Joanna Liszowska) radzi Zuzce, by napisała do Wojtka liścik, w którym wyzna swoje uczucia. Za namową przyjaciółki ośmielona alkoholem Markiewicz przygotowuje pisemne wyznanie, które wkłada do koperty.

CZYTAJ TAKŻE: "PRZYJACIÓŁKI" POLSAT 16.05.2013 ODC. 25. CO SIĘ WYDARZY? WIECZÓR PANIEŃSKI PATRYCJI! "PRZYJACIÓŁKI" POLSAT 23.05.2013 ODC. 26. PATRYCJA UCIEKA SPRZED OŁTARZA!

Pech chce, że w barze pojawia się Tadek (Maciej Brzoska) z pieniędzmi dla państwa młodych w kopercie. Przez przypadek zamieniają się z Zuzą kopertami. Tę, która trafia w ręce mężczyzny, przechwytuje następnie Oliwia (Katarzyna Galica). Jest przekonana, że wyznanie w kopercie napisał dla niej Tadek. Z kolei koperta Tadka trafia do Wojtka, który widząc w środku pieniądze, jest przekonany, że ma się dołożyć do prezentu ślubnego. Obserwująca reakcję Wojtka Zuza nie rozumie, dlatego ukochany w żaden sposób nie zareagował na jej wyznanie.

Na szczęście tuż przed ślubem Wojtek przychodzi do Zuzy, by wyjaśnić sytuację między nimi. Kobieta mówi mu wprost, że go kocha. Zaskoczony mężczyzna również mówi Zuzce o swoich uczuciach do niej. Para w końcu jest razem!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×