"Przyjaciółki" Polsat 28.03.2013 odc. 18. Co się wydarzy? Inga wpycha Dorotę do basenu!

Sprawdź, co się wydarzy w 18. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany w czwartek 28 marca o godzinie 21:00 w TNV-ie!

Multimedia

W 18. odcinku serialu Andrzej (Adam Krawczyk) odwiedzi swoją córkę Hanię (Pola Figurska). Dziewczynka poprosi tatę, by został na noc w mieszkaniu jej mamy Ingi (Małgorzata Socha). Kobieta nie jest zadowolona, jednak zależy jej na tym, by córka miała jak najczęśtszy kontakt z ojcem. Również Andrzeja nie zachwyca pomysł Hani, głównie ze względu na Dorotę (Agnieszka Sienkiewicz). Postanawia ją poinformować telefonicznie, gdzie zamierza spędzić noc. To szczególnie ważne ze względu na to, że następnego dnia jego córka ma urodziny.

CZYTAJ TAKŻE: "PRZYJACIÓŁKI" ZYSKAŁY WIDZÓW! "PRZYJACIÓŁKI" POLSAT 21.03.2013 ODC. 17. CO SIĘ WYDARZY? ANKA W KLUBIE AA ZNAJDZIE MIŁOŚĆ!

Dorota jest wściekła na kochanka. Postanawia go ukarać i nie przychodzi na urodziny Hani. Nieobecność "cioci" bardzo zasmuca dziewczynkę, która już się do niej przezwyczaiła i miała nadzieję, że razem będą świętować jej urodziny. Ostatecznie Andrzej zabiera córeczkę i obrażoną kochankę na basen, by spędzić z nimi czas i załagodzić napiętą atmosferę. Jednak Dorota nie daje się udobruchać i nie uczestniczy w zabawie, tylko siedzi na ławce.

Wkrótce po Hanię przyjeżdża Inga, która wyrzuca Dorocie, że zachowuje się dziecinnie i rani uczucia małej dziewczynki. Po ostrej wymianie zdań między kobietami dochodzi do rękoczynów, w efekcie czego Inga wpycha elegancko ubraną Dorotę do basenu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×