"Przyjaciółki" Polsat 7.03.2013. Co się wydarzy w 15. odcinku? Intryga Zuzy się powiedzie? Zuza będzie z Wojtkiem?

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 15. "Przyjaciółek", który zostanie wyemitowany w czwartek, 7.03.2013 o godzinie 21:00!

Multimedia

W końcówce 1. sezonu Zuza (Anita Sokołowska) zakochała się w Wojtku (Lesław Żurek), jednak chęć zrobienia kariery wydaje się silniejsza niż potrzeba walki o ukochanego mężczyznę, dlatego Zuza stara się o nim zapomnieć. Podczas spotkania na parkingu Zuza udaje przez Wojtkiem, że związała się z Dagmarem (Marcin Korcz). Odrzucony mężczyzna, który bardzo starał się zyskać sympatię i aprobatę Zuzy, odchodzi ze spuszczoną głową. Satysfakacja Zuzy nie trwa jednak długo i kobieta zaczyna żałować swojego zachowania.

CZYTAJ TAKŻE: NOWY SEZON "PRZYJACIÓŁEK" JUŻ OD 28 LUTEGO! PRZECZYTAJ, CO SIĘ WYDARZY! "PRZYJACIÓLKI" I "OJCIEC MATEUSZ" HITAMI

W 15. odcinku serialu Zuza widzi Wojtka w towarzystwie Moniki (Natalia Klimas). Zazdrosna kobieta snuje intrygę. Postanawia rozbić relację Moniki i Wojtka, a do tego celu wykorzystuje Dagmara, któremu próbuje wepchnąć w ramiona towarzyszkę ukochanego. Czy Monika ulegnie czarowi Dagmara i zostawi Wojtka? Czy Zuza dopnie swego i zwiąże się z Wojtkiem?

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcnikach!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×