"Przyjaciółki". Reżyser serialu potwierdza koronawirusa na planie! Jedna z aktorek nie zachowała reguł bezpieczeństwa?

Na planie serialu "Przyjaciółki" pojawił się koronawirus. Ekipa serialu jest przerażona tym faktem. Głos w sprawie zabrał już reżyser produkcji - Grzegorz Kuczeriszka. Co powiedział?

Multimedia

Potwierdziły się medialne doniesienia. Na planie serialu "Przyjaciółki" wykryto obecność koronawirusa. -W związku ze stwierdzeniem przypadku zachorowania na COVID-19 członka ekipy jednego z seriali, zdjęcia do niego zostały zawieszone do momentu wyjaśnienia sytuacji epidemiologicznej. - wyznała Martyna Weryńska z PR Akson Studio.

Głos w sprawie zabrał też reżyser serialu, Grzegorz Kuczeriszka.

Na razie wszyscy jesteśmy przerażeni. Wciąż panuje pandemia, a mam wrażenie, że ludzie o tym zapominają... Wszyscy podpisaliśmy zobowiązanie, że w trakcie zdjęć nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i zachowamy szczególną ostrożność. Że nie będziemy w tym czasie uczestniczyć w dużych zgromadzeniach, chodzić na imprezy czy na siłownię. Pracujemy w maskach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy wszelkich zasad. Niestety, obserwuję, że aktorzy, którzy przecież nie mogą występować przed kamerą w maseczkach, często żyją dość swobodnie, nie zachowując reguł bezpieczeństwa - powiedział Rzeczpospolitej reżyser.

Zdjęcia do 16. sezonu serialu Polsatu przerwane? Jedna z gwiazd zaraziła się koronawirusem?Zobacz więcej

Na razie nie wiadomo, kto z ekipy serialu "Przyjaciółki" zaraził się koronawirusem. Jeszcze wczoraj Fakt sugerował, że chodzi o jedną z gwiazd produkcji Polsatu. Główne aktorki nie chcą się jednak wypowiadać w tej sprawie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • KRYSTIAN WIECZOREK (gość)

    WLODZIMIERZ MATUSZAK

    14.07.2020 12:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×