„Przyjaciółki” sezon 12. Anka, Inga i pozostałe na zakręcie. Jak potoczą się ich kariery? [CO SIĘ WYDARZY?]

Anka, Inga, Patrycja i Zuza w obliczu nowych wyzwań zawodowych. Co je czeka? Której z bohaterek powinie się noga, a która odniesie sukces? W 12. sezonie serialu „Przyjaciółki” główne bohaterki nie będą miały lekko. Drogi ich karier okażą się kręte. Czy uda im się wyjść na prostą?

Multimedia

Atrakcyjne, ambitne, zaradne, a do tego świetnie radzą sobie w pracy. Takie są Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Magdalena Socha) i Patrycja (Joanna Liszowska). I chociaż w sferze uczuć wciąż nie mogą zaznać stabilizacji, to na stopie profesjonalnej dają sobie radę. Przynajmniej tak było do tej pory. W odcinkach, które będą emitowane od września 2018 roku, część bohaterek czeka bowiem ciężki los również w życiu zawodowym.

Wychudzona Anita Sokołowska na planie serialu. Co się stało? [ZDJĘCIA+CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Z informacji, które docierają z kulis, wynika, że szczególnie trudno będzie miała Inga. Uwikłana w dziwną relację z jednym z dyrektorów banku straci pracę. A to zmusi ją do pozostawania na utrzymaniu byłych partnerów i ojców jej dzieci. Jak sobie poradzi w tak mało komfortowej sytuacji?

Tymczasem Patrycja Kochan, której relacja z mecenasem Jeleńskim (Paweł Deląg) przechodzi kryzys, prawdopodobnie zdecyduje się uniezależnić od bogatego prawnika. Tym bardziej, że jego wybuchy agresji i skłonność do alkoholu mogą wcale nie mieć końca... Finansowej niezależności postanowi poszukać, otwierając własny biznes. Czy zakład fryzjerski okaże się strzałem w dziesiątkę?

Inga bez środków do życia? Straci pracę i pokłóci się z Robertem! [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Anka prowadziła dotychczas wspólną praktykę adwokacką wraz z mężem - Pawłem (Bartek Kasprzykowski). Czy w 12. sezonie „Przyjaciółek” małżeństwo będzie razem także zawodowo? A może jej kariera również skręci w nieoczekiwanym kierunku?

Jak potoczą się losy Anki, Ingi, Zuzy i Patrycji? Jakie niespodzianki przygotowali dla widzów scenarzyści serialu? O tym wszystkim będzie można przekonać się już jesienią 2018 roku, oglądając 12. sezon „Przyjaciółek” na antenie Telewizji Polsat oraz w IPLA.TV.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×