"Przyjaciółki" sezon 12. Gdzie jest Wika? Roma Gąsiorowska jeszcze się pojawi! [WIDEO]

Co się stało z Wiką w serialu "Przyjaciółki"? Czy wcielająca się w nią Roma Gąsiorowska jeszcze powróci na ekrany? Anita Sokołowska zdradziła nam co nieco na ten temat!

Multimedia

"Przyjaciółki" sezon 12. w czwartki o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Wika (Roma Gąsiorowska) pojawiła się w 11. sezonie "Przyjaciółek" i mocno namieszała w życiu głównych bohaterek, z którymi chodziła kiedyś do szkoły. Panie spotkały się ponownie po latach przez przypadek. Co wynikło z tego spotkania?

Zuza namawiana do ślubu! Inga ma coraz większe problemy z Hanią [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nowa postać próbowała zbliżyć się do Patrycji (Joanna Liszowska), gdy ta na chwilę odseparowała się od przyjaciółek. Wika wygadała, że Patrycja spodziewa się dziecka, próbowała też poderwać Janka (Marek Bukowski). W ostatnim odcinku przed wakacjami 2018 przyznała, że zrobiła coś strasznego. Wszyscy mieli nadzieję, że w nowym sezonie dowiemy się, o co chodziło. W pierwszych odcinkach 12. transzy w ogóle jednak Wika nie pojawia się. Wszystko przez to, że nowe odcinki zaczęły się aż 1,5 roku po tym, co wydarzyło się w poprzedniej serii.

Serialowa Zuza, czyli Anita Sokołowska zdradziła nam, że jeszcze zobaczymy Wikę na ekranie. - Pojawi się pod koniec tej transzy. Ma trudne, dziwne, karkołomne zadania do wykonania. Znowu namiesza w perypetiach naszych bohaterek - wskazuje. Co dokładnie nas czeka w kolejnych odcinkach? Przekonamy się już wkrótce!

Zuza i Jasiek z dwójką dzieci! Spory przeskok czasowy w nowych odcinkach! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×